KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > studia nagrań (105)

Agencja Reklamowa - Zespół Atmosphere*****

Strona zespołu Atmosphere, który działając na rynku od 94 roku posiada znaczne osiągnięcia we współpracy dla celów muzyki filmowej. Na stronie oferta stworzenia reklam radiowych, referencje, wszelkich dźwięków jak pisze sam zespół.

http://www.studiorejs.com.pl/ - 12 Gru 2001

CENRiT*****

CENRiT jest firmą specjalizującą się w dziedzinie techniki studyjnej radia i telewizji. Strony zawierają omówienie oferty firmy.

http://www.cenrit.com.pl/ - 16 Mar 2000

Strona Studia Camey. Piaseczno*****

Historia studia Camey. Znajdziesz tu opis wydanych pozycji, opis sprzętu będącego na wyposażeniu studia, mp3 i wideoklipy do ściągnięcia, dział breakdance, polecane strony i informacje kontaktowe

http://www.camey.pl/ - 28 Gru 2005

Studio nagrań i masteringu - Bydgoszcz*****

Realizacja nagrań dźwoękowych zespołów, solistów o róźnych stylach muzycznych. Mastering ( pre-mastering ) materiałów powierzonych i powstwłych w studio. Studio doskonale oprzyrządowame. Przyjazne ceny i doskonała atmosfera.

http://www.yacobrecords.com/ - 18 Kwi 2006

TR Studios Studio Nagrań w Warszawie profesjonalne nagrania w studiu i live 2 studia nagrań*****

Profesjonalne Studio Nagrań w Warszawie - możliwość noclegu. Szybkie i tanie nagrania demo i sesje płytowe zespołów i solistów, reklam radiowych itp. Sprzęt najlepszych firm. Setki sesji i płyt. Ponad 20 lat doświadczenia. Nagrania w studiu i wyjazdowe-mobline do 96 śladów 24 bit na raz. Wszystko od nagrania do mastreingu. Długa lista klientów i ich opinii, najlepsze zespoły shantowe i folkowe ponad 30 chórów i orkiestr w tym i Sinfonia Varsovia... Warto zobaczyć kto u nas nagrywa i poczytać opinie o naszej pracy. Nagrania lektorów i reklam. remastering, lektor do obrazu, muzyka do gier jingle, podkłady, efekty dźwiękowe...Na stronie znajdziecie szczegółową ofertę, cennik, rabaty, opinie klientów, wielką galerię zdjęć.

http://www.trstudio.com/ - 19 Sty 2006

Amadeusz Kuba Majerczyk - Perkusja i Sample****

Programowanie "żywej" perkusji w midi, sample perkusyjne, przykłady demo.

http://www.kubamajerczyk.com/ - 13 Sty 2005

aurolac - vintage music studio****

Wstudio realizujemy nagrania oraz zgrania materiałów muzycznych, dżwięk do reklam telewizyjnych oraz jingle radiowe. Udźwiękawiamy filmy - realizujemy podsynchrony. współpracujemy z zawodowymi muzykami studyjnymi oraz estradowymi. służymy radami oraz pomocą producencką i realizacyjną.

http://www.aurolac.com/ - 23 Cze 2004

Beatroot - Studio Nagrań****

Zapraszamy do skorzystania z usług Nagrania Studyjnego w Beatroot Audio! Znajdujemy się niedaleko Katowic na Śląsku. Oferujemy pełny proces przygotowania nagrania dla każdego chętnego muzyka. Co więcej, nasze studio nie oferuje jedynie nagrania, ale pomoc przy całym procesie tworzenia płyty! U nas liczyć możecie na pełną produkcję, a nie jedynie nagranie! W naszej ofercie znajdziecie między innymi: nagrania studyjne do 24 śladów w podejściu z wykorzystaniem do 24 mikrofonów studyjnych i sygnałów liniowych, realizację nagrań plenerowych i wyjazdowych - chórów, zespołów artystycznych, itd., produkcję muzyki, konsultację aranżacyjną i kompozycyjną, a także miks i mastering! Więcej informacji dostępnych jest pod adresem: http://www.beatroot.pl/ lub numerem telefonu: 602 397 683

http://www.beatroot.pl/ - 22 Sty 2014

Crystalic Records****

Crystalic Records to zupełnie nowy punkt na muzycznej mapie Polski. Wytwórnia powstała w połowie 2012 roku jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się realia rynku muzycznego, który staje się miejscem obcym dla artystów, w którym jakość muzyki, jako dzieła sztuki przestaje mieć znaczenie. Chcemy pokazać, że mimo trudnej rzeczywistości, tworzenie muzyki na najwyższym poziomie jest wciąż możliwe i nie kłóci się z sukcesem komercyjnym.

http://www.crystalic.pl/ - 29 Mar 2013

Czas Na Muzykę - nagrywanie chórów****

Propozycja mobilnego studia Czas Na Muzykę, nagrywającego koncerty muzyki klasycznej. Do skorzystania z oferty zapraszamy chóry i orkiestry.

http://www.nagrania-choralne.pl/ - 9 Cze 2016