KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > szanty (46)

Żeglarstwo*****

Jeśli ktoś zaczyna swoja przygodę z żeglarstwem, a przy okazji jest internautą nie może pominąć tej witryny. Jest wszystko co o żeglarstwie wiedzieć należy, a więc prezentacja żaglowców, informacje meteorologiczne, o ceremoniale morskim, ratownictwie i zdobywaniu uprawnień. Nie zabrakło tekstów szant (około setki) oraz ich historii. Są również ciekawe linki do stron tematyce żeglarskiej.

http://www.zeglarstwo.waw.pl/ - 14 Lut 2000

Bezmiary****

Oficjalna strona zespołu szantowego Bezmiary. Informacje o zespole, zdjęcia, koncerty, muzyka, ciekawostki.

http://www.bezmiary.com/ - 22 Lut 2002

CANOE****

Oficjalna strona zespołu wykonującego piosenkę żeglarską i szanty - Canoe. Na stronie informacja o zespole, galeria zdjęć, utwory, informacje o koncertach i linki do innych stron www.

http://canoe.szanty.art.pl/ - 14 Lip 2003

Ciarachy OnLine****

Portal żeglarskiej paczki Ciarachów. Znajdziesz tu dużo ciekawostek i informacji o żeglowaniu oraz forografii.

http://ciarachy.republika.pl/ - 5 Mar 2001

Cztery Refy****

Strona zespołu Cztery Refy, wykonującego pieśni morskie. Zawiera teksty utworów, nuty, komentarze, zdjęcia, pełną dyskografię zespołu oraz pliki midi. Strona dostępna w dwóch wersjach językowych.

http://czteryrefy.szanty.pl/ - 30 Lip 2001

Folkowa****

Serwis poświęcony muzyce folkowej. Recenzje płyt, koncertów, witryn i publikacji poświęconych muzyce folkowej. Na stronach serwisu także: artykuły, informacje o koncertach, lista dyskusyjna.

http://www.folkowa.art.pl/ - 28 Wrz 2001

Grzegorz 'GooRoo' Tyszkiewicz ****

Szantymen, a właściwie gigant naszej sceny szantowej, wieloletni lider i czołowy wokalista zespołu Smugglers grającego współczesną piosenkę żeglarską, także wielki solista i autor tekstów. Strona sympatyków. Zawiera informacje, teksty, wiele zdjęć.

http://www.guru.art.pl/ - 8 Wrz 2003

Kieleckie Spotkania z Piosenką Żeglarską****

Strona Kieleckich Spotkań z Piosenką Żeglarską "Szanta na sukces". Informacje, regulamin, wyniki, szanty.

http://www.szantanasukces.pl/ - 10 Lut 2004

Knaga****

Strona poświęcona żeglarstwu. Zawiera opisy łodzi, obszerny śpiewnik z szantami i linki do stron związanych tematycznie.

http://wirtualnatawerna.w.interia.pl/ - 12 Gru 2003

MATREK****

Witryna firmy wykonującej usługi typowe dla agencji reklamowych typu "full service". W firmie znajduje się pracownia plastyczna i graficzna, plotery tnący i drukujący, drukarnia z introligatornią, tamponiarki, linia sitodruku, wzorcownia upominków reklamowych. Na stronach znajdują się informacje o firmie, oferta oraz galeria zdjęć z festiwalu piosenki żeglarskiej Schanties 99.

http://www.matrek.com.pl/ - 17 Kwi 2000