KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > szkoły muzyczne (25)

A.D.A.M. Internetowa Szkoła Muzyczna*****

Internetowa szkoła muzyczna bazująca na słuchowo-cyfrowej genialnie prostej metodzie nauki gry na instrumentach muzycznych ADAM. Nauczyłeś się mówić, nauczysz się grać. Zobacz, melodie i lekcje na gitarę, flet, saksofon, keyboard...

http://www.adam2-1.com/ - 22 Lis 2001

Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia****

Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia w Warszawie. Znajdziecie tu informacje o wykładowcach, programie nauczania, wyposażeniu szkoły, fragmenty opinii wizytatorów z listy krajowych ekspertów...

http://www.asmr.pl/ - 8 Mar 2007

Bemol - Muzyczna Agencja Usługowa****

Strona firmy oferującej naukę gry na instrumentach i oprawę muzyczną imprez. Znajdzeisz tu charakterystykę oferty oraz informacje na temat zespołu wokalno-instrumentalnego działającego przy agencji.

http://www.bemol.pl/ - 14 Lut 2002

Guitarmanic - lekcje gry na gitarze****

Oferujemy Państwu profesjonalne lekcje gry na gitarze w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeżeli chcesz nauczyć się gry na gitarze to koniecznie odwiedź naszą nową stronę internetową i skorzystaj z naszych usług. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi kursantami. Prowadzimy lekcje gry na gitarze dla osób w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Mamy nowoczesne sale prób, dzięki czemu nasze lekcje przebiegają w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się sam, że nauka gry na gitarze to nic strasznego i że każdy może się tego nauczyć.

http://guitarmanic.pl/ - 19 Lut 2015

Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia SzaffaGra****

Nasza Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia to miejsce, gdzie prowadzone są zajęcia w cyklu 4- oraz 6-letnim. Przygotowane przez nas zostały kursy organizowane dla dzieci i młodzieży.

http://www.szaffagra.edu.pl/ - 27 Maj 2014

Now Music szkoła muzyczna****

Profesjonalna szkoła muzyczna Now Music. Odpowiednio wykwalifikowana kadra prowadzi zajęcia zarówno dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych dzieci. Uczymy gry na instrumentach, śpiewu oraz emisji głosu.

http://www.nowmusic.pl/ - 4 Kwi 2015

Szkola-muzyki.pl****

Jeśli od dawna Twoim marzeniem było zostać gwiazdą muzyki, gry na określonym instrumencie, lecz niestety zawsze brakowało Tobie czasu i chęci, to z pomocą może przyjść Tobie Music School z Warszawy. Jest to szkoła muzyczna, jaka uczy na różnych etapach nauki śpiewania oraz gry na instrumencie. Możesz już teraz wybrać naukę na saksofonie, gitarze, pianinie lub innym popularnym instrumencie. Zobacz pełną ofertę na stronie www.

http://szkola-muzyki.pl/ - 23 Gru 2014

Akademia Muz. w Poznaniu***

Strona Akademii Muzycznej w Łodzi zawiera dokładny informator dla kandydatów na studia (rekrutacja i egzaminy wstępne), dane o funkcjonowaniu akademii a także aktualności o nadchodzących koncertach.

http://www.paderewski-am.poznan.pl/ - 14 Lut 2000

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Muzyków.***

Na stronie zamieszczono informacje na temat: Stowarzysznia, koncertów, dyskografii, prywatnej szkoły muzycznej oraz dane kontaktowe.

http://www.missiomusica.pl/ - 11 Gru 2003

Niepubliczna Szkoła Muzyczna***

Strona Niepublicznej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, oraz studium Estradowego im. A. German. Znajdziesz tu informacje o szkole, egzminach, festiwalach oraz kontaktach.

http://www.szkola_estradowa.pbi.pl/ - 17 Lis 2000