KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > szkoły muzyczne (25)

Niepubliczna Szkoła Muzyczna YAMAHA, Nauka gry na keyboardach, keyboardy, keyboard.***

Niepubliczna Szkoła Muzyczna YAMAHA prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych - nauka gry na keyboardach, rytmika, umuzykalnienie. Na stronie znajdziecie podstawowe informacje na temat szkoły oraz kilka zdjęć.

http://www.smy.waw.pl/ - 17 Gru 2002

Państwowa Szkoła Muzyczna 1st. nr 1 w Krakowie***

Strona Państwowej Szkoły Muzycznej 1st. nr 1 im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie - a na niej informacje o rekrutacji, koncertach, programie nauczania itp.

http://www.psm1.l.pl/ - 5 Gru 2000

Prywatna Szkoła Artystyczna CAMERATA***

Nie tylko o prowadzonej przez państwa Przyborowskich nauce gry na instrumentach muzycznych, ale także sporo humoru, ciekawie opracowanej wiedzy nt, muzyki i sztuki w ogóle, linki do muzycznych stron, a po przekroczeniu sekretnego przejścia wpadasz w niezwykłą przestrzeń, gdzie...

http://camerata.republika.pl/ - 13 Paź 2000

Szkoła Muzyczna YAMAHA w Dębicy***

Historia szkoły, programy nauczania, galeria zdjęć i dane kontaktowe.

http://www.smy.xo.pl/ - 24 Mar 2004

Szkoła Muzyki Rozrywkowej***

Szkoła kształci w technikach wykorzystywanych w jazzie, popie, rocku, r'n'b, hip-hopie oraz muzyce klubowej. We wrześniu bieżącego roku nastąpi inauguracja wydziału elektronicznego, zainteresowani będą mogli wzbogacić swoje umiejętności miksowania, scratchu oraz łączenia beat'ów

http://www.smr.pl/ - 26 Sie 2005

Szkoły muzyczne Music Store***

Strona szkoły muzycznej Music Store w Kaliszu.

http://www.musicstore.com.pl/szkolyms/ - 8 Sie 2001

Wydział Jazzu i Muz. Rozrywkowej AM w Katowicach***

Strona Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach zawiera dokładny informator o studiach dziennych i wieczorowych, warunkach przyjęcia i szczegółowym opisie egzaminów wstępnych.

http://www.polbox.com/a/amkce/ - 12 Paź 2000

Yamaha Szkoła Gdańsk***

Yamaha Szkoła Muzyczna jest placówką, w której odbywają się kursy muzyki dla dzieci. W zajęciach udział biorą udział już 4 miesięczne dzieciaki. Szkolenie jest oparte o multum gier muzycznych, co sprawia, że nauka jest skuteczna i bezstresowa. Lekcje są przyjemne, niosą ze sobą mnóstwo zadowolenia i przyjemności. W szkole muzycznej Yamaha wypracowano odpowiednie poziomy uczenia, dostosowane do wieku uczących się dzieciaków. Kursy w szkole muzycznej przynoszą dzieciakom wiele korzyści. Pozwalają na rozwój zdolności manualnych, wypracowanie poczucia rytmu, naukę muzyki prawie tak jak naukę języka mówionego, a także pozwalają na zyskanie doświadczeń społecznych w wyniku przebywania w grupie ze swoimi równolatkami. W szkole Yamaha wykorzystuje się programy instrumentalne przeznaczone dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. W szkole nauczają doświadczeni instruktorzy mający solidne wykształcenie.

http://www.gdansk.yamahaszkola.pl/ - 24 Sie 2012

Yamaha Szkoła Gdynia***

Szkoła Muzyczna Yamaha jest placówką, w której prowadzone są kursy muzyki dla dzieci. Udział w zajęciach biorą udział już 4 miesięczne dzieciaczki. Nauka opiera się o multum gier muzycznych, co przyczynia się do tego, że lekcje są bezstresowe i skuteczne. Lekcje są sprawiające przyjemność, sprawiają dużo zadowolenia i przyjemności. W szkole muzycznej Yamaha opracowano odpowiednie etapy uczenia, dostosowane do wieku uczęszczających dzieciaków. Zajęcia w szkole muzycznej dają dzieciakom wiele benefitów. Pozwalają na rozwijanie zdolności manualnych, wypracowanie poczucia rytmu, naukę muzyki prawie tak jak naukę języka mówionego, oraz umożliwiają uzyskanie doświadczeń społecznych z racji przebywania w grupie ze swoimi równolatkami. W szkole Yamaha stosuje się programy instrumentalne dostosowane dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. W szkole pracują doświadczeni dydaktycy mający solidne wykształcenie.

http://www.gdynia.yamahaszkola.pl/ - 24 Sie 2012

Yamaha Szkoła Muzyczna Toruń***

Zabawy z muzyką i nauka gry na instrumentach dla dzieci i dorosłych.

http://www.ysmt.art.pl/ - 29 Wrz 2004

Informacje dodatkowe