KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Muzyka > wytwórnie fonograficzne (59)

BMG Poland ZIC ZAC*****

Bogactwo informacji plus ciekawe opracowanie graficzne. Ci, którzy bez muzyki nie mogą żyć znajdą tu najnowsze doniesienia ze świata muzyki (polskiej i zagranicznej), wywiady, listę artystów podzieloną na kategorie stylistyczne, konkurs, kilka linków do wytwórni płytowych, a także osobny dział z informacjami o firmie.

http://www.bmg.com.pl/ - 4 Lut 2000

Click 2 music worldwide*****

Serwis muzyczny zawierający informacje o nowościach płytowych polskich i zagranicznych, informacje o artystach, koncerty i wywiady, katalogi muzyczne, ciekawe linki związane z muzyką. Serwis przygotowany przez BMG Poland i Zic-Zac Music Company.

http://www.click2music.pl/ - 2 Mar 2005

Death Row*****

Znakomita witryna wytwórni Death Row Records, która wydała płyty klasyków rapu 2 Pac'a i Dr'a Dre. Można zapoznać się z historią wytwórni, artystami, ich dyskografiami i tekstami piosenek. Jest bardzo dużo interesujących linków.

http://www.progaz.com.pl/deathrow/ - 14 Lut 2000

Pagan Records*****

Strona wytwórni muzycznej zajmującej się ekstremalnymi odmianami metalu. Informacje o zespołach, zapowiedzi nowości, linki

http://www.paganrecords.com.pl/ - 20 Lip 2001

Polskie Wydawnictwa Muzyczne w Krakowie*****

Strona (w polskiej i angielskiej wersji językowej) zawiera informacje o wydawnictwie, katalog książek, nut i płyt CD, katalog materiałów wykonawczych dla zespołów muzycznych, spis nowych publikacji oraz informacje o życiu i twórczości polskich kompozytorów

http://www.pwm.com.pl/ - 5 Maj 2000

Universal Music*****

Stron wytwórni filmowej. Doskonała szata graficzna. Można oglądać teledyski, słuchać piosenek, kupić płyty...

http://www.universalmusic.pl/ - 17 Lip 2001

Warner Music Poland*****

Oficjalna strona firmy fonograficznej Warner Music Poland

http://www.warnermusic.pl/ - 4 Maj 2011

Alternati Projekt s.c.****

Producent płyt CD, opakowań do płyt oraz poligrafii. Na stronie informacje o firmie, cennik oraz oferta.

http://www.alternati-cd.com.pl/ - 19 Wrz 2001

Box Music****

Na stronie znajdziesz prezentację bytomskiej firmy fonograficznej, która oferuje płyty polskich zespołów. Na stronie ciekawostki muzyczne, zdjęcia wykonawców, recenzje, linki do stron.

http://www.boxmusic.com.pl/ - 6 Maj 2002

Crystalic Records****

Crystalic Records to zupełnie nowy punkt na muzycznej mapie Polski. Wytwórnia powstała w połowie 2012 roku jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się realia rynku muzycznego, który staje się miejscem obcym dla artystów, w którym jakość muzyki, jako dzieła sztuki przestaje mieć znaczenie. Chcemy pokazać, że mimo trudnej rzeczywistości, tworzenie muzyki na najwyższym poziomie jest wciąż możliwe i nie kłóci się z sukcesem komercyjnym.

http://www.crystalic.pl/ - 29 Mar 2013