KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Ślub i wesele > videofilmowanie i fotografia ślubna (588)

Adanti Studio Video*****

Nasz film weselny jak i fotografia ślubna w pełni oddają nastrój i uczucia jakie towarzyszą państwu we wzniosłych chwilach. Filmy ślubne są montowane dynamicznie, a moja wieloletnia praca pomogła mi zdobyć niezbędne doświadczenie. videofilmowanie, kamerzysta częstochowa

http://www.adanti.pl/ - 11 Kwi 2011

Foto Studio Fotograf Sochaczew, fotografia ślubna, zakład fotograficzny T.Łasica*****

Fotograf Sochaczew, fotografia ślubna, zakład fotograficzny Foto-Studio - Teresa Łasica. Zdjęcia plenerowe i studyjne: ślubne, chrzcinowe, komunijne, okolicznościowe, zdjęcia reportażowe, do dokumentów, wykonywanie portfolio, reprodukcje starych fotografii. Sochaczew

http://www.fotostudiolasica.pl/ - 16 Wrz 2011

FotoArte | Fotografia ślubna | Fotograf - Zdjęcia ślubne*****

Agencja Fotograficzna FotoArte. Podstawowe obszary naszej działalności to fotografia artystyczna, fotografia ślubna, fotografia reklamowa. Zapewniamy kompleksowe usługi fotograficzne - zdjęcia ślubne, reportaże, portrety, sesje zdjęciowe w plenerze itp. Własny, niepowtarzalny styl oraz wieloletnie doświadczenie, wsparte profesjonalnym zapleczem sprzętowym, gwarantują najwyższą jakość wykonywanych zleceń.

http://www.fotoarte.net.pl/ - 18 Mar 2010

Fotograf na wesele, fotografia ślubna | www.studiopara.com*****

Nazywam się Hektor Werios. Fotografia to moja pasja i dlatego od wielu lat staram się aby wykonane przeze mnie fotografie stały się dla Państwa pamiątką na cale lata. Wykonuje zdjęcia ślubne i zdjęcia plenerowe, które pozwalają uchwycić takie emocje jak radość, łzy, szczęście. To pamiątka, która utrwala wszystkie te piękne i bliskie naszemu sercu chwile. Dokładam wszelkich starań aby oglądane przez państwa zdjęcia wzruszyły po raz kolejny. Wykonuje również reportaż ślubny, który pozwala uchwycić przygotowania do ślubu. Zdjęcia ślubne za waszą zgodą umieszczam na swojej stronie internetowej. Dzięki temu możecie pokazywać je swoim znajomym, którzy nie mieli okazji być z wami. Zapraszam do mojego biura w Częstochowie i Warszawie, działam na terenie całego kraju.

http://www.studiopara.com/ - 12 Lis 2010

Fotograf ślubny - zdjęcia ślubne, fotografia ślubna Gdańsk, Gdynia, trójmiasto*****

Happy-Day - fotograf ślubny trójmiasto. Fotografia ślubna i wideofilmowanie - obszar działania to woj. pomorskie. Zdjęcia ślubne które wzruszają i bawią - sesje ślubne, fotografia plenerowa. Fotograf ślubny - wideofilmowanie, zdjęcia ślubne, Gdańsk i Gdynia, trójmiasto.

http://www.happy-day.pl/ - 6 Wrz 2015

Fotograf ślubny lublin*****

Profesjonalna fotografia ślubna. Wykonuję zlecenia w całej Polsce. W ofercie mam realizację zdjęć podczas przygotowań, ceremonii, wesela i oczywiście pleneru (w dniu innym niż ceremonia). Serdecznie zapraszam.

http://dawidprominskiphotography.pl/ - 25 Lut 2013

Fotograf ślubny Warszawa, fotografia eventowa - Łukasz Kiejnowski*****

Fotograf ślubny i weselny zaprasza do zapoznania się z ofertą. Poza fotografią ślubną zajmuję się fotografią eventową dla firm. Posiadam duże doświadczenie, a to co robię jest moją wielka pasją. Zapraszam do współpracy.

http://www.topfotografia.pl/ - 12 Maj 2011

Fotografia ślubna - Rzeszów, Podkarpacie*****

Na stronie galerie zawierające zdjęcia ślubne, portretowe, plenerowe. Oferta kompleksowej obsługi fotograficznej imprez: ślub, studniówka, komunia na terenie Podkarpacia i Małopolski. Także reportaż z targów ślubnych prezentujący suknie ślubne.

http://www.fotofaktura.com/ - 2 Lis 2010

Fotografia ślubna, plenerowa, artystyczna - Pabianice, łódzkie*****

Fotograf ślubny Sławomir Opas - fotografia ślubna, plenerowa i fotografia artystyczna. Obszar działania to głównie Pabianice, Łódź i całej woj. łódzkie. Zdjęcia ślubne które wzruszają i bawią - sesje ślubne, fotografia plenerowa. Fotograf ślubny - artystyczna fotografia ślubna, zdjęcia ślubne Łódź.

http://www.slubna-sesja.pl/ - 5 Lip 2010

Fotografia ślubna, rodzinna, plenerowa Gdańsk*****

Studio fotograficzne oferuje swoim klientom fotografia ślubna, rodzinna, reportażowa oraz fotografie portretową. Studio znajduje się w Gdańsku jednak fotograf dojeżdża na sesje na terenie całego Trójmiasta i okolic. Oferujemy w pełni kompleksową usługę, np. dla fotografii ślubnej usługa obejmuje zdjęcia robione podczas przygotowań do ślubu jak i samej ceremonii, wesela oraz sesje plenerową.

http://www.pawelseelieb.pl/ - 2 Sie 2011

Informacje dodatkowe