KATALOG POLSKI > ROZRYWKA > Walentynki (160)

Walentynki w INTERIA.PL*****

Walentynkowy serwis dla wszystkich zakochanych. Horoskop, prezenty, konkursy i aż sześć różnych sposobów na życzenia dla ukochanej osoby.

http://walentynki.interia.pl/ - 22 Wrz 2006

Amalgamat - miłosne smsy, wiersze i wierszyki, dowcipy, cytaty, obrazki, mp3, loga, tapety, dzwonki*****

Strona zawiera miłosne i śmieszne SMSy, wiersze i wierszyki, aforyzmy, cytaty, zwroty łacińskie, wyszukiwarki, bramki sms, zabawne obrazki oraz śmieszne mp3. Tu ściągniesz loga, dzwoni, gry i tapety do komórki!

http://kjasud.republika.pl/ - 27 Lip 2004

Bardzo Zakochani*****

Strona zawiera wszystko co związane jest z miłością,uczuciami i partnerstwem. Kierowana jest zarówno do osób szczęśliwie zakochanych i tych którzy dopiero czekają na miłość.

http://bardzozakochani.w.interia.pl/ - 14 Sty 2002

Bielizna na walentynki*****

WALENTYNKI.ESENSA.PL - sklep z seksowną bielizną damską na walentynki: Obsessive, Leg Avenue, Livia Corsetti, Coquette, Espiral, Passion oraz bodystocking, pończochy, gorsety, kostiumy kąpielowe, koszulki, stringi, figi i szorty. Wszystko czego potrzebujesz w walentynki

http://esensa.pl/BIELIZNA-NA-WALENTYNKI-?-ESENSA-PL-sklep-z-bielizna-na-walentynki-cinfo-pol-97.html - 31 Sty 2012

E-Walentynki.pl - Miłosny raj zakochanych*****

Portal zakochanych: okaż swoją miłość z e-Walentynki.pl: miłosne smsy, wierszyki, wiersze, tapety, aforyzmy, dzwonki, loga, opowiadania, kartki, artykuły, prezenty, porady, przysłowia...

http://www.e-walentynki.pl/ - 11 Lut 2004

Kartki Lagata*****

Strona, za pośrednictwem której wyślesz bliskiej osobie życzenia drogą elektroniczną. Założysz darmowe konto, a serwis przypomni ci o ważnych wydarzeniach.

http://www.kartki.lagata.pl/ - 6 Mar 2008

Masz Wiadomość - nowy pomysł na podryw, plotki, newsy*****

Masz Wiadomość - nowy pomysł na podryw. Serwis dla osób zainteresowanych oryginalnym sposobem na okazanie uczuć. Na stronie dostępne są również fakty, plotki, newsy i skandale z życia gwiazd, a także ciekawostki i odkrycia naukowe.

http://www.maszwiadomosc.pl/ - 10 Kwi 2007

Podarunkowo.pl - Prezenty, upominki*****

Najlepsze prezenty w sieci! Książka na alkohol, piersiówka, skarbonka, kieliszki, portfele, kolczyki to tylko wybrane przedmioty, które możesz u nas kupić. Satysfakcja obdarowanej osoby GWARANTOWANA!

http://podarunkowo.pl/ - 2 Lis 2010

1 archiwum walentynkowe****

Serwis poświęcony walentynkom. Znajdziecie tutaj okazyjne dodatki gsm do telefonów komórkowych.

http://walentynki.ky.pl/ - 3 Mar 2004

Abc walentynki****

Serwis walentynkowy poświęcony zakochanym. Znajdziesz tutaj okazjonalne dodatki gsm do telefonów komórkowych różnych marek.

http://walentynki.ort.pl/ - 3 Mar 2004