KATALOG POLSKI > SKLEPY INTERNETOWE > księgarnie, wydawnictwa (802)

Dom Wydawniczy Rebis*****

Na stronach znajdują się informacje o firmie Rebis, informacje o nowościach wydawniczych, bestsellerach, poza tym nowości i konkursy. Dostępny jest także katalog oraz internetowa księgarnia.

http://www.rebis.com.pl/ - 26 Cze 2001

Dorwit, księgarnia internetowa - słowniki, atlasy, bajki dla dzieci*****

Księgarnia internetowa posiada ok. 24 tys. pozycji. Księgarnia oferuje książki z wszystkich działów literatury. U nas kupisz - podręczniki szkolne, bajki, książki kucharskie, książki dla dzieci, słowniki, atlasy, encyklopedie, mapy szkolne i inne książki.

http://www.ksiegarnia.dorwit.pl/ - 24 Maj 2005

E-bookowo *****

Strona e-bookowo.eu została w całości poświęcona coraz bardziej popularnym w Polsce ? książkom elektronicznym, która nazywane są e-bookami. W serwisie możesz przeczytać krótką historię e-booków oraz dowiedzieć się jak rozwija się e-bookowy rynek w naszym kraju. Ponadto, poznasz zalety czytania książek elektronicznych, jak i dowiesz się o wszystkich możliwościach czytnika. W dodatku możesz sprawdzić, jakie są najpopularniejsze e-booki z przedstawionego na stronie rankingu, a także być na bieżąco z najnowszymi wydaniami e-książek.

http://e-bookowo.eu/ - 19 Wrz 2016

Ezylion.pl*****

Sklep internetowy oferujący książki, sprzęt komputerowy, aparaty cyfrowe, oprogramowanie i multimedia.

http://www.ezylion.pl/ - 29 Sie 2005

Historyczna księgarnia Internetowa InBook. Dąbrowa Górnicza*****

Księgarnia Internetowa InBook posiadająca w sprzedaży książki z wielu dziedzin. W księgarni posiadamy książki wielu wydawnictw. Księgarnia oferuje m.in. literatura piękna i sztuka oraz ekonomia i biznes. W ofercie księgarni każdy znajdzie coś dla siebie.

http://www.historyczna.inbook.pl/ - 28 Gru 2005

Humanistyka i literatura*****

Strona dla tych, którzy interesyją siś literaturą piękną, ale nie tylko. Można tu zakupić wiele ciekawych i pięknuch książek.

http://www.terytoria.com.pl/ - 2 Lis 2001

Hurtownia książek Wolumen*****

Hurtownia książek Wolumen-bestsellery,pozycje niszowe niedostępne na rynku...Biografie,zdrowie,fantastyka.historia,II wojna światowa.

http://www.wol.pl/ - 23 Mar 2007

IKA.*****

Internetowa księgarnia akademicka. Na stronie znaleźć można pozycje książkowe z niemal wszystkich dziedzin nauki, wraz ze zdjęciami poszczególnych pozycji oraz krótkimi opisami. Dostępna jest również wyszukiwarka ułatwiająca znalezienie określonych pozycji według określonych kryteriów.

http://www.ika.org.pl/ - 21 Mar 2007

Internetowa Księgarnia Fotograficzna*****

Internetowa Księgarnia Fotograficzna www.f-stop.com.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową albumów oraz książek związanych z szeroko pojętą fotografią, zarówno analogową jak i cyfrową. Dzięki nam, Twoje zdjęcia staną się lepsze.

http://www.f-stop.com.pl/ - 3 Lis 2008

Kosmetyki, książki do informatyki,gry,oprogramowanie komputerowe*****

Kosmetyki firmy Avon,Książki z informatyki w najlepszym wydaniu,oprogramowanie komputerowe, gry komputerowe, materiały eksploatacyjne do drukarek i komputera.

http://www.antoniusz.pl/ - 18 Lut 2008