KATALOG POLSKI > SKLEPY INTERNETOWE > księgarnie, wydawnictwa (802)

Księgarnia Językowa Akademia*****

Znajdziecie tu kilka tysięcy pozycji pogrupowanych w 10 działach. Wyszukiwarka pomoże Wam w znalezieniu odpowiedniego tytułu wg czterech kryteriów.

http://www.ksiegarnia-akademia.com.pl/ - 17 Sty 2001

Księgarnia Ksiazki.pl*****

Księgarnia internetowa! Książki, jakie lubisz... Ponad 22 tysiące tytułów, dostawa gratis już od 99 zł, atrakcyjne rabaty, łatwe wyszukiwanie, przyjazna obsługa - sprawdź nas!

http://www.ksiegarnia.ksiazki.pl/ - 26 Wrz 2006

Księgarnia Medicon*****

Internetowa księgarnia medyczno-psychologiczna. Oferuje prawie 3000 tytułów przeznaczonych dla lekarzy, pacjentów oraz dla osób zaintersowanych psychologią. Duży wybór książek dotyczących ciąży, rozwoju i wychowania dziecka.

http://www.medicon.pl/ - 31 Mar 2004

Księgarnia online InBook - ksiązki, które warto przeczytać*****

W księgarni internetowej InBook znajduje się szeroka oferta ciekawych i tanich książek - ponad 100.000 tytułów. Posiada literaturę dla dzieci i młodzieży, kryminały, horrory oraz bestsellery, które warto przeczytać. Proponuje też firmy familijne, historyczne i dramaty.

http://www.inbook.pl/ - 24 Sie 2017

Księgarnia Rodzinna - Rodzinna.pl *****

Jedyna księgarnia internetowa poświęcona wyłącznie rodzinie. Książki dostępne w księgarni koncentrują się na tematyce rodzinnej, m.in. relacje w małżeństwie, planowanie rodziny, wychowanie dzieci, psychologia. Jest tu również literatura piękna, albumy i pocztówki, a także wiele propozycji prezentów na różne okazje. Internetowa Księgarnia Rodzinna wyróżnia się sposobem prezentacji książek - można tu zobaczyć nie tylko okładkę, spis treści i opis książki, lecz także zajrzeć do środka i przeczytać od kilku do kilkunastu wybranych stron, podobnie jak w księgarni tradycyjnej.

http://www.rodzinna.pl/ - 22 Gru 2003

Księgarnia Vademecum*****

Strona internetowej księgarni specjalizującej się w wydawnictwach anglojęzycznych. Oferta obejmuje podręczniki do nauki języka, kasety, CD i CD-ROM, książki dotyczące historii i kultury Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, literatura piękna.

http://www.bookworld.com.pl/ - 19 Wrz 2001

Księgarnia wysyłkowa "Motopublica" Łódź*****

Książki serwisowe do motocykli i samochodów, poradniki, albumy, czasopisma motoryzacyjne. Publikowanie, dystrybucja i sprzedaż detaliczna książek i wydawnictw o tematyce motoryzacyjnej. Wyłączne przedstawicielstwo w Polsce Wydawnictwa Clymer (USA).

http://motopublica.pl/ - 28 Gru 2005

Kurpisz wysyłkowa księgarnia internetowa - książki, podręczniki*****

Księgarnia internetowa wydawnictwa Kurpisz s.c. oferuje książki i podręczniki (sprzedaż wysyłkowa książek i podręczników). Księgarnia internetowa oferuje podręczniki, książki kucharskie, książki historyczne i geograficzne, reprinty, słowniki i inne książki.

http://www.kurpisz.pl/ - 27 Wrz 2004

Lideria.pl - sklep internetowy*****

Strona zawiera ofertę sklepu internetowego Lideria. W skład oferty wchodzi wybór publikacji z zakresu tematyki komputerowej oraz ich recenzje.

http://www.lideria.pl/ - 9 Sty 2001

Mapy, mapy ścienne, globusy, przewodniki - sklep strefamap.pl*****

Sklep strefamap.pl - Oferujemy wszelkiego rodzaju mapy: ścienne, turystyczne, magnetyczne, na korku do wpinania. Dodatkowo mamy w ofercie globusy, globobary, atlasy samochodowe i przewodniki.

http://www.strefamap.pl/ - 2 Lis 2010