KATALOG POLSKI > SKLEPY INTERNETOWE > księgarnie, wydawnictwa (802)

Sztuka biznesu*****

Oferujemy produkty z zakresu biznesu, marketingu, reklamy między innymi gry, książki, kursy itp.

http://www.sztukabiznesu.pl/ - 19 Paź 2006

Szuflandia. Częstochowa*****

Szuflandia - książki z następujących dziedzin: budownictwo, ekonomia, marketing, fantastyka, filozofia, historia, informatyka, języki obce, medycyna, ogrodnictwo, polityka, prawo, sztuka, muzyka.

http://www.szuflandia.pl/ - 28 Gru 2005

Świat Książki - sklep internetowy*****

Księgarnia internetowa, razem z wydawnictwem, klubem czytelniczym oraz siecią księgarni stacjonarnych (ponad 40 lokalizacji w całej Polsce), tworząca Świat Książki. Lubiana za ciekawą ofertę, dobre ceny, świetną obsługę klienta. Dla 400 tys. zarejestrowanych użytkowników jest ważnym miejscem na mapie wirtualnych zakupów.

http://www.swiatksiazki.pl/ - 19 Kwi 2010

Tania książka*****

Księgarnia wysyłkowa taniej książki oczytani.pl . Sprzedajemy tylko tanie książki, przecenione przez wydawnictwa. Przeceny w naszym sklepie wahają się w przedziale 30-70 %. Zapraszamy.

http://www.oczytani.pl/ - 2 Lis 2010

TaniaWysylka.pl - Księgarnia internetowa*****

Księgarnia internetowa TaniaWysylka.pl - szeroki wybór i bardzo niskie koszty wysyłki

http://taniawysylka.pl/ - 9 Lis 2007

Twoja Książka - Księgarnia Internetowa*****

Na stronie duży wybór książek z wielu dziedzin, dobre ceny, szybka dostawa i niskie koszty przesyłki. Płatność za zaliczeniem pocztowym i kartą płatniczą.

http://www.twojaksiazka.com.pl/ - 2 Mar 2004

UNIVERSITAS. Kraków*****

Wydawnictwo UNIVERSITAS - lektury szkolne, opracowania. Szybki wybór i zakup książek przez Internet. Katalog podzielony jest na kategorie, możliwe jest również przeszukiwanie zasobów przy pomocy wyszukiwarki. Witryna Universitas zawiera także informacje o wydawnictwie oraz dane kontaktowe. Strona w wersji polskiej i angielskiej.

http://www.universitas.com.pl/ - 28 Gru 2005

Wig Press*****

Wydawnictwo Finansowe WIG-Press wydaje książki dla inwestorów indywidualnych, dla pracowników naukowych i dla studentów, a także dla szerszego grona czytelników zainteresowanych nową rzeczywistością finansową.

http://www.wig-press.com.pl/index.html/ - 17 Sty 2001

WUWR. Wrocław*****

Witryna Wydawnictwa Uniwersytetu Wrocławskiego. Na łamach stron znajdziecie informacje o ofercie wydawniczej, nowościach, promocjach i zapowiedziach.

http://www.wuwr.com.pl/ - 28 Gru 2005

Wydawnictwa Naukowo - Techniczne*****

Na stronach witryny WNT znajdują się aktualności, zapowiedzi, katalog wydawnictw, nowości, wyszukiwarka oraz internetowa księgarnia.

http://www.wnt.com.pl/ - 17 Lut 2000