KATALOG POLSKI > SKLEPY INTERNETOWE > księgarnie, wydawnictwa (807)

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne*****

Na łamach stron serwisu WSiP znajdują się informacje o firmie, katalog wydawnictw, omówienie dostępnych czasopism i filmów, edukacyjne serwisy tematyczne oraz internetowa księgarnia.

http://www.wsip.com.pl/ - 17 Lut 2000

Wydawnictwo Agmen. Warszawa*****

Na stronach znajdują się informacje o pozycjach książkowych, głównie edukacyjnych oraz sklep internetowy.

http://www.agmen.pl/ - 28 Gru 2005

Wydawnictwo ANTYK. Kęty*****

Księgarnia internetowa: Klasyka filozofii i najnowsze opracowania naukowe z historii filozofii. Książki popularne przeznaczone dla młodzieży szkolnej.

http://www.wydawnictwoantyk.pl/ - 28 Gru 2005

Wydawnictwo Aula. Podkowa Leśna*****

Wydawnictwo oferuje książki z zakresu literatury pięknej, historii i medycyny. Na stronie oprócz oferty cenowej usług zamieszczono praktyczne porady dla osób chcących przygotować swoją publikację do wydania .

http://aula.home.pl/ - 28 Gru 2005

Wydawnictwo Helion. Gliwice*****

Na stronie wydawnictwa można kupić najlepsze książki z różnych branż technicznych online, a także zapoznać się bogatą ofertą.

http://www.helion.pl/ - 28 Gru 2005

Wydawnictwo Lekarskie PZWL. Warszawa*****

Strony serwisu Wydawnictwa Lekarskiego PZWL zawierają omówienie nowości wydawniczych i bestsellerów. Dostępny jest również katalog książek i wyszukiwarka oraz sklep internetowy.

http://www.pzwl.pl/ - 28 Gru 2005

Wydawnictwo M. Rożak. Straszyn k. Gdańska*****

Strona Wydawnictwa M. Rożak. Znajdziesz tu informacje o firmie, aktualności, katalog dostępnych książek oraz formularz zamówień dzięki któremu możesz kupić książkę online. Strona przyjazna dla nauczycieli, rodziców i uczniów.

http://www.mrozak.com.pl/ - 28 Gru 2005

Wydawnictwo Medium. Konstancin-Jeziorna*****

Na stronie znajdziesz ofertę książek o tematyce podróżniczej, psychologicznej, edukacjyjnej oraz literaturę motywacyjną. Płatność kartą lub przy odbiorze zamówionych książek.

http://www.medium.com.pl/ - 29 Gru 2005

Wydawnictwo Ossolineum. Wrocław*****

Strony Wydawnictwa Ossolineum zawierają omówienie historii i działalności firmy. Dostępne są również informacje o nowościach wydawniczych i zapowiedziach, a także księgarnia internetowa.

http://www.ossolineum.pl/ - 28 Gru 2005

Wydawnictwo Świat Literacki. Warszawa*****

Domeną wydawnictwa jest literatura piękna polska i obca, eseistyka i krytyka literacka. Dodatkowo zajmuje się ono organizacją corocznej imprezy "Festiwal Świat Literacki". Na stronie można zapoznać się z ofertą wydawnictwa, a także dokonać zakupu wybranych pozycji przez Internet.

http://www.swiatliteracki.com.pl/ - 28 Gru 2005

Informacje dodatkowe