KATALOG POLSKI > SKLEPY INTERNETOWE > medycyna (518)

LensTown - tanie soczewki kontaktowe*****

Tanie Soczewki kontaktowe, płyny do soczewek, krople do oczu. U nas znajdziesz szkła kontaktowe kolorowe oraz płyny do soczewek Jest tyle powodów by widzieć wyraźnie!

http://www.lenstown.pl/ - 26 Sty 2009

Medyczny sklep internetowy - MEDYCZNY.PL*****

W tym sklepie internetowym znaleźć można produkty dla odbiorcy hurtowego jak i detalicznego, z wielu dziedzin medycyny. Firma dostarcza produkty o bardzo dobrej jakości w szerokim wyborze, łącząc to z wyczerpującą informacją.

http://www.medyczny.pl/ - 21 Lip 2004

MegaSenior największy w Polsce sklep internetowy dla seniorów*****

MegaSenior to największy w Polsce internetowy sklep z produktami zaprojektowanymi z myślą o osobach starszych. W naszej ofercie dostępnych jest kilkaset specjalnie dobranych artykułów, pomocnych seniorom we wszystkich dziedzinach życia. W ofercie naszego sklepu posiadamy także: sprzęt medyczny oraz rehabilitacyjny.

http://www.megasenior.pl/ - 12 Maj 2009

Natura w służbie naszemu zdrowiu*****

Serwis poświęcony naturalnym dodatkom żywieniowym firmy CaliVita. Roślin, którymi od pra pra czasów ludzkość leczy się, a obecnie stworzone zostały preparaty, które dają niespotykane wyniki, również w wspomaganiu leczenia. Wiele ciekawych informacji o zdrowiu i chorobach o zapobieganiu i leczeniu, diety. Informacje przydatne każdemu, kto choć trochę dba o swoje zdrowie i chce długo cieszyć się dobrym zdrowiem.

http://www.noni.inter-tech.pl/ - 2 Maj 2005

Polska apteka internetowa - DomZdrowia.pl*****

Polska apteka internetowa DomZdrowia.pl. Posiadamy leki z następujących kategorii: układ pokarmowy, dieta, poziom cukru, witaminy i minerały, serce i ciśnienie, skóra i alergie, dla niej i dla niego, przeziębienie, przeciwbólowe, oczy, homeopatia, produkt medyczny, weterynaria.

http://www.domzdrowia.pl/ - 6 Paź 2004

Porównywarka cen leków - internetowy Portal Medyczny Leku.pl*****

Internetowy Portal Medyczny Leku.pl to obszerna baza wiedzy z zakresu farmacji i medycyny przygotowana specjalnie dla każdego z użytkowników internetu. Porównywarka cen leków, Encyklopedia zdrowia oraz baza placówek to idealne rozwiązania dla ludzi poszukujących informacji o zdrowiu.

http://www.leku.pl/ - 1 Paź 2010

Poznańskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego Spółka z o.o.*****

Poznańskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego Spółka z o.o. od ponad 90 lat zmieniają na lepszą codzienność osób niepełnosprawnych, wspierając poszkodowanych oraz ułatwiając im możliwość aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym. Indywidualnie dopasowują do potrzeb swoich pacjentów - protezy kończyn górnych i dolnych, obuwie ortopedyczne sprzęt ortopedyczny i środki pomocnicze.

http://www.sklep.pzso.poznan.pl/ - 6 Lip 2010

Preparaty na odchudzanie Kremy przeciwzmarszczkowe Zaparcia - Ekolinia*****

Ekolinia - sklep oferujący klientom bogaty wybór produktów zdrowotnych (preparaty na odchudzanie i zaparcia, kremy przeciwzmarszczkowe, środki zwiększające odporność organizmu). Szeroki wybór naturalnych produktów zdrowotnych.

http://www.naturadlazdrowia.pl/ - 16 Maj 2008

Produkty lecznicze, kosmetyki z morza martwego - Warszawa*****

Sklep oferuje suplementy i kosmetyki naturalne z morza martwego - Dr Nona. Naturalne kosmetyki lecznicze, żele pod prysznic, sole do kąpieli, maseczki, kremy i balsamy do ciała. Dezodoranty naturalne, odżywki i naturalne szampony do włosów dr.nona - Warszawa dostawa gratis.

http://www.selmed.sklep.pl/ - 21 Lip 2009

Sklep internetowy ekologiczny.pl*****

Naturalne, ekologiczne kosmetyki, proszki i płyny do prania oraz sprzątania bez sztucznych dodatków; Yogi Tea - herbaty służące zdrowiu; joga - akcesoria.

http://www.ekologiczny.pl/ - 6 Sie 2004