KATALOG POLSKI > SKLEPY INTERNETOWE > pomoce naukowe (71)

Dobre książki - księgarnia internetowa*****

Księgarnia internetowa mająca w ofercie wydawnictwa z takich dziedzin jak psychologia, wiedza duchowa, zdrowie, psychotronika, edukacja, a także literatura, religia i filozofia. Strona zawiera listy bestselerów, oferty specjalne, recenzje książek, zasady zakupów.

http://www.dobreksiazki.pl/ - 26 Kwi 2000

Iform.pl formularze, wzory umów, podpis elektroniczny*****

Internetowy Asystent Przedsiębiorcy udostępnia wzory dokumentów, umowy, formularze, druki, certyfikaty, wskaźniki , epodpis, publikacje, prawo, finanse

http://www.iform.pl/ - 16 Cze 2008

IKA.*****

Internetowa księgarnia akademicka. Na stronie znaleźć można pozycje książkowe z niemal wszystkich dziedzin nauki, wraz ze zdjęciami poszczególnych pozycji oraz krótkimi opisami. Dostępna jest również wyszukiwarka ułatwiająca znalezienie określonych pozycji według określonych kryteriów.

http://www.ika.org.pl/ - 21 Mar 2007

Książka i Wiedza*****

Oficyna wydawnicza Książka i Wiedza publikuje literaturę piękną, współczesną i klasyczną, książki popularnonaukowe i naukowe oraz utwory dla dzieci i młodzieży. Na stronach serwisu znajdują się informacje na temat nowości, zapowiedzi i promocji, dostępny jest również sklep internetowy.

http://www.kiw.com.pl/ - 26 Cze 2001

Księgarnia edukacyjna ePodreczniki.pl - podręczniki szkolne*****

Księgarnia edukacyjna - podręczniki, języki obce, pomoce naukowe, lektury. Sprzedaż podręczników w cenach katalogowych - Atrakcyjne rabaty.

http://www.epodreczniki.pl/ - 19 Sie 2005

Kurpisz wysyłkowa księgarnia internetowa - książki, podręczniki*****

Księgarnia internetowa wydawnictwa Kurpisz s.c. oferuje książki i podręczniki (sprzedaż wysyłkowa książek i podręczników). Księgarnia internetowa oferuje podręczniki, książki kucharskie, książki historyczne i geograficzne, reprinty, słowniki i inne książki.

http://www.kurpisz.pl/ - 27 Wrz 2004

Tornistry młodzieżowe, plecaki na laptopa, plecaki podróżne, walizki na kółkach - Sklep*****

Plecak na laptopa to już nie gadżety, to standard. Plecaki młodzieżowe wyposażone w dodatkową wzmocnioną i wąską komorę stają się plecakami na laptopy. Przy rosnącym rozwoju techniki plecak na laptopa wydaje się standardowym zakupem na początku nauki w liceum czy na studiach. Zapraszamy na strony naszego sklepu internetowego, gdzie znajdą państwo także walizki podróżne, a w tym walizki na kółkach.

http://sklep.paso.pl/ - 19 Paź 2010

Wydawnictwa Naukowo - Techniczne*****

Na stronach witryny WNT znajdują się aktualności, zapowiedzi, katalog wydawnictw, nowości, wyszukiwarka oraz internetowa księgarnia.

http://www.wnt.com.pl/ - 17 Lut 2000

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne*****

Na łamach stron serwisu WSiP znajdują się informacje o firmie, katalog wydawnictw, omówienie dostępnych czasopism i filmów, edukacyjne serwisy tematyczne oraz internetowa księgarnia.

http://www.wsip.com.pl/ - 17 Lut 2000

Wydawnictwo Agmen. Warszawa*****

Na stronach znajdują się informacje o pozycjach książkowych, głównie edukacyjnych oraz sklep internetowy.

http://www.agmen.pl/ - 28 Gru 2005