KATALOG POLSKI > SKLEPY INTERNETOWE > rezerwacja hoteli (84)

Hotele w INTERIA.PL*****

Serwis Hotele - rezerwacja i sprzedaż miejsc noclegowych w Polsce. Noclegi w Polsce. Wyszukiwarka hoteli.

http://hotele.interia.pl/ - 19 Wrz 2006

FLIGHT.PL Odlotowe Bilety w Sieci*****

Serwis Rezerwacyjny typu: Bilet Lotniczy + Hotel + Samochód Tanie Linie, Hotele, Ubezpieczenia Turystyczne, Samochody, Pogoda Świat, asystent podróży.

http://flight.pl/ - 19 Paź 2006

HotelBank.pl - Rezerwacja hoteli on-line*****

System rezerwacyjny tourisline Polska. Katalog i wyszukiwarka ofert hotelarskich. Hotele i restauracje, transfery, samochody, atrakcje, zamki i pałace.

http://www.hotelbank.pl/ - 25 Kwi 2005

Hotele i noclegi w Polsce - Warszawa, Kraków, Zakopane i inne*****

Zarezerwuj hotel w Warszawie, Krakowie, Zakopanem, Poznaniu, we Wrocławiu i innych większych miastach w Polsce. Hotele i noclegi w Polsce - bezpieczna rezerwacja miejsc hotelowych OnLine do 55% taniej! Znajdź odpowiedni hotel dla siebie. Dostępne miasta: Warszawa, Kraków, Zakopane, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Szczecin i wiele innych. Strona w 6 wersjach językowych: Polski, Deutsch, English, Pyckuu, Espanol, Francais.

http://www.poland4u.com/ - 15 Gru 2005

Hotele OnLine - Warszawa, Kraków *****

Polskie hotele - serwis hotelowy. Serwis ma bazę noclegową z całej Polski - hotele ekskluzywne jak i hotele tańsze. W serwisie rezerwacja miejsc on-line - hotele w Warszawie oraz hotele w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Sopocie, itd.

http://www.hoteleonline.net/ - 14 Gru 2005

Hotele w Polsce*****

Wyszukiwarka polskich hoteli. Rezerwacja online. Hotele w Warszawie, Krakowie, Zakopanem, Wrocławiu, Łodzi i innych miejscowościach Polski.

http://hotels.poland.com/?languageID=1/ - 29 Sie 2005

HotelOnline - Internetowa Rezerwacja Hoteli. Hotel Reservation System.*****

HotelOnline - Internetowa Rezerwacja Hoteli. Interaktywny sposób na rezerwację hotelu w dowolnym mieście w POLSCE.

http://www.hotelonline.pl/ - 18 Sty 2002

Internetowe biuro podróży z ofertą z Mazur - MazurskieKlimaty.pl*****

Mazurskie Klimaty to sklep internetowy Biura Podróży Traveland, które już od dwudziestu lat przyjmuje na Mazurach gości z kraju i z różnych stron świata. Produkty turystyczne z Warmii i Mazur oparte są na obiektach hotelarskich i gastronomiczych Grupy Anders, do której należy także Traveland. Spełniają one najwyższe standardy i oczekiwania naszych Gości. Aby poznać uroki Warmii i Mazur przygotowujemy oferty na każdą porę roku.

http://www.mazurskieklimaty.pl/ - 19 Lip 2010

Kraków - Polska (Poland) - wynajem samochodów (rent a car), hotele, turystyka (tourist), sklep internetowy (hand-made products) - rękodzieło, pamiątki*****

Na stronie możliwość rezerwacji: samochody do wynajęcia oraz pokoje w hotelach. Oprócz tego baza turystyczna miasta Kraków: rozrywka, gastronomia, przydatne i aktualne informacje o wydarzeniach. Tu wynajmiesz samochód, dokonasz rezerwacji pokoju w hotelu i przy okazji dowiesz sie tego, co potrzebujesz o samym mieście. W wirtualnym sklepie kupisz oryginalne, ręcznie robione pamiątki.

http://www.cracow-trip.com/ - 15 Mar 2007

Rezerwacja hoteli, rezerwacja on-line*****

Rezerwacja hoteli on-line: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Sopot, Zakopane, Kielce.

http://www.be-my-guest.pl/ - 28 Gru 2005