KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje (3 662)

Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju Polski*****

Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju Polski Fprp: Promocja Polski, polskich przedsiębiorców, turystyki w kraju i za granicą, wspieranie działalności innowacyjnej, budowanie wizerunku Polski jako kraju nowoczesnego, dbającego o ekologię i ochronę środowiska - eco Polska. Projekty, które realizujemy: Made in Poland, Destination Poland, Zaszczep w sobie nutkę zieleni.

http://www.fprp.org.pl/ - 28 Wrz 2010

Instytut Pamięci Narodowej*****

Serwis zawiera informacje na temat działalności Instytutu Pamięci Narodowej. Można tutaj znaleźć również wzory wniosków, które można kierować do Instytutu.

http://www.ipn.gov.pl/ - 30 Sie 2001

Instytut Spraw Obywatelskich*****

Niezależna, niezwiązana z żadną siłą polityczną i grupą interesu, pozarządowa organizacja non profit. Jej celem jest zapewnienie wiedzy, która pozwoliłaby obywatelom Polski rozwiązywać bieżące i przyszłe problemy mające wpływ na szeroko rozumianą jakość ich życia codziennego. Programy Instytutu oscylują wokół społeczeństwa obywatelskiego,niezależnych mediów oraz rozwoju zrównoważonego.

http://www.iso.edu.pl/ - 2 Lip 2004

Katalog ofert agroturystycznych. Stowarzyszenie Agroturystyczne Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne*****

Oferta prywatnych kwaterodawców z regionu małopolski. Kwatery z łazienkami, tv, aneksami kuchennymi. Bardzo atrakcyjne ceny. Piękne krajobrazy, cisza i spokój oraz mnóstwo atrakcji gwarantuje udany wypoczynek o każdej porze roku.

http://www.agroturystyka-ggg.pl/ - 22 Wrz 2010

Kompendium wiedzy o niepełnosprawności nie tylko od strony teoretycznej ale i praktycznej.*****

Nasz portal to kompendium wiedzy o niepełnosprawności nie tylko od strony teoretycznej ale i praktycznej. Nie boimy się poruszać tematów kontrowersyjnych. Niepełnosprawność nie jest dla nas tematem tabu.

http://www.damy-rade.org/ - 30 Lis 2010

Konsulat*****

Spis polskich placówek dyplomatycznych z ponad 60-ciu państw. Szukasz adresów polskich konsulatów - tu je znajdziesz.

http://republika.pl/kazpawl/ambasady.html - 3 Wrz 2001

MojaGrupa.pl wszyscy znajomi w jednym miejscu*****

Zgromadź wszystkich znajomych w jednym miejscu, prowadzić z nimi dyskusje, umawiaj się na spotkania, wyjazdy, rozszerz grupę Twoich znajomych, przyjaciół i znajdź osoby o podobnych zainteresowaniach. Umów się na randkę, znajdź partnera na jeden wieczór albo na całe życie. Sprzedaj stary TV albo kup nowy samochód, poznaj nowe ciekawe miejsca w sieci.

http://www.mojagrupa.pl/ - 20 Wrz 2005

Oddam za darmo - ogłoszenia na Darmobranie.pl*****

Serwis Darmobranie.pl to miejsce w którym każdy może oddać za darmo wszystkie niepotrzebne rzeczy. Ogłoszenia podzielone na kategorie. W darmobranie.pl wszystko jest całkowicie za darmo, freeko, gratis. Dodaj swoje ogłoszenie już dziś lub znajdź coś dla siebie.

http://www.darmobranie.pl/ - 18 Maj 2009

Oficjalna strona Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości ATUT*****

Oficjalna strona Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości ATUT. Znajdziesz na niej informacje o działalności fundacji, oferty pracy, ciekawe szkolenia, realizowane programy: wolontariat, pierwsza praca i inne.

http://www.atut.alpha.pl/ - 20 Maj 2003

Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego Oława*****

Oficjalny Serwis Urzędu Miejskiego Oława - informator, przewodnik, przetargi, uchwały, radni, samorząd, współpraca, katalog firm, administracja, gospodarka, biznes, historia, urząd miasta.

http://www.um.olawa.pl/ - 17 Lut 2005

Informacje dodatkowe