KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje (3 650)

Autyzm****

Instytut Medycyny Integracyjnej Arcana oferuje konsultacje, leczenie oraz dostęp do kompletnych i sprawdzonych informacji odnośnie choroby autyzmu. Zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do każdego pacjenta. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie można znaleźć wiele informacji na temat leczenia autyzmu oraz nawiązać kontakt z wybitnymi specjalistami w dziedzinie diagnozowania i leczenia autyzmu.

http://drcubala.com/ - 4 Maj 2011

Badaniagenealogiczne.pl- drzewa genealogiczne****

Oferujemy usługi z zakresu badań genealogicznych. Specjalizujemy się w tworzeniu drzew genealogicznych rodziny aby pomóc klientom odkryć swoją historię i dziedzictwo. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, które w połączeniu z naszym doświadczeniem dają możliwość zaoferowania szerokiej gamy usług na najwyższym poziomie.

http://www.badaniagenealogiczne.pl/ - 26 Kwi 2016

Bank Pomysłów****

Niekomercyjny projekt, którego celem jest zbieranie, promowanie i realizowanie pomysłów, które mogą się przyczynić do poprawy życia ludzi.

http://biz.reporter.pl/bank/ - 20 Gru 2000

Bezpłatny Moderowany Katalog Stron WWW****

Bezpłatnie i bez rejestracji przeglądaj lub dodawaj własne opinie o stronach internetowych Firm, Instytucji i Osób, których potrzebujesz na co dzień. Korzystaj z szerokiej bazy opiniowanych podobieństw i powiązań, która pozwoli Ci dotrzeć do lepszych źródeł informacji, bardziej konkurencyjnych cen usług i produktów oraz ciekawych tematów i dyskusji. Popularne dziedziny to: oferty, ogłoszenia, anonse, zlecenia, blogi, firmy, strony firmowe, katalogi stron WWW, sklepy, fachowcy, budowa domu, usługi budowlane, remonty, wózki widłowe, widlaki, paleciaki, sztaplarki, ekogroszek, leasing, kredyty, lokaty, ubezpieczenia, kserokopiarki, domy, szkolenia, praca i wiele innych. Tylko w naszym serwisie rzetelność gromadzonych informacji gwarantujemy ręczną moderacją każdego wpisu!

http://www.podobne.info/ - 24 Lut 2014

BEZROBOCIE ON-LINE.****

Serwis poświęcony pracy i bezrobociu. Artykuły, publikacje i opracowania na temat bezrobocia. Baza danych ofert pracy. Informacje o urzędach pracy. Profilaktyka bezrobocia - porady jak i gdzie szukać pracy (list motywacyjny, życiorys, rozmowa kwalifikacyjna). I wiele innych.

http://www.bezrobocie.net/ - 18 Gru 2003

Biuro Podróży AMIGOS BB Jelenia Góra****

Organizator wyjazdów na Krym, Pośrednik niemieckich biur podróży, lasty z lotnisk niemieckich. Nawiąże współpracę z biurami agencyjnymi. Bogata oferta imprez krajowych i zagranicznych.

http://www.amigos.jgora.pl/ - 5 Paź 2004

Business Centre Club****

Witryna Business Centre Club'u czyli największej w kraju organizacji indywidualnych, prywatnych przedsiębiorców. Zamieszczono tu informacje o klubie i jego działalności, konferencjach prasowych oraz członkach BCC. Poza tym jest dział tylko dla Członków BCC, Forum Dialogu a także aktualności.

http://www.bcc.org.pl/ - 7 Cze 2002

Centrum Badania Opinii Społecznej. Warszawa****

Strony zawierają informacje o firmie, zakresie i sposobach prowadzenia badań opinii publicznej. Znajduje się tu obszerna baza danych z wynikami badań na rozmaite tematy.

http://www.cbos.org.pl/ - 23 Sty 2006

Centrum Innowacji Społecznej - projekt Matra SIC!****

Centrum Innowacji Społecznej SIC!. Fundacja SIC!. Wspiera działania służące optymalnemu rozwojowi sfery społecznej. Wykorzystuje potencjał NGOs, samorządów, środowiska edukacyjnego i biznesu.

http://www.sic.to/ - 4 Lis 2004

Centrum Monitoringu Wolnosci Prasy****

Instytucja interweniuje w sytuacjach, w których zagrożona jest wolność prasy. Na opracowanej po polsku i angielsku witrynie jest sporo aktualności z życia mediów, informacje prawne, raporty, publikacje prasowe ekspertów centrum

http://www.freepress.org.pl/ - 21 Sty 2000