KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje (3 650)

Co(dziennik) komiksowy Ice-a Zając i Wilk****

Codzienny komiks internetowy Zając i Wilk autorstwa Ice-a.

http://www.codziennie.dziekujemy.pl/ - 11 Sty 2006

Dawna loża masońska w Lęborku****

Strona opisująca historię dawnej loży wolnomularskiej Zum Leuchtthurm an der Ostsee działającej niegdyś w Lęborku

http://www.masoni.wleborku.com.pl/ - 9 Wrz 2013

Dom****

Serwis tematyczny poświęcony Budownictwu i Nieruchomościom. Zawiera poradniki budowlane, ogłoszenia, nieruchomości, katalog firm i produktów.

http://o.dom.pl/ - 28 Lis 2001

DOM SENIORA****

Strona internetowa Domu Seniora z Rumii. Informacje o Domu, otoczeniu i opiece lekarskiej. Ponadto mapka z dojazdem i kontakt.

http://www.domseniora.com.pl/ - 26 Wrz 2001

Dom Seniora Senior SPA****

Dom Seniora ulokowany w Szczyrku na końcu jednej z uliczek u podnóża gór, sprawia iż jesteśmy w centrum a jednocześnie z dala od zgiełku i hałasu. Taka lokalizacja sprawia, że nasi rezydenci mogą czerpać radość z spokoju i ciszy, a dzięki holistycznemu podejściu, rezydenci mają dostęp do terapii, pozwalającej na odzyskanie energii i zdrowia.

http://www.senior-spa.pl/ - 8 Lis 2014

Domariusz Sp. z.o.o. Katowice****

Developer Domariusz Sp. z o. o. świadczy kompleksowe usługi związane z realizacją domów jednorodzinnych. Budowanie może być radością. Na stronie znajduje się oferta, katalog, informacje o realizacjach.

http://www.domariusz.pl/ - 24 Sty 2006

Duszpasterstwo Ludzi Morza "Stella Maris" w Szczecinie****

Dzieło Duszpasterstwa Ludzi Morza choć nie stanowi autonomicznej jednostki kanonicznej, obdarzonej własną osobowością prawną jest organizacją, która otacza szczególną opieką duszpasterską ludzi morza i ma wspomagać wysiłki wiernych, którzy są powołani, aby w tym środowisku dawać świadectwo chrześcijańskiego życia.

http://stellamaris.szczecin.pl/ - 15 Lut 2005

Ekonomia Państw Unii Europejskiej - wskaźniki gospodarcze****

Ekonomia Państw Unii Europejskiej - wskaźniki gospodarcze 28 członków :: PKB w UE, inflacja w UE, bezrobocie w UE, ludność w UE, inwestycje w UE, finanse UE, giełdy akcji w UE, zadłużenie, deficyt etc. Strona EURO-DANE zawiera wykresy, opisy oraz filmy o gospodarce Unii Europejskiej. EURO-DANE :: to szczegółowe prezentacje gospodarek takich państw jak: Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

http://www.euro-dane.com.pl/ - 28 Sie 2013

EPersonel****

Jeżeli poszukujesz pracy, szukasz ciekawych, wiarygodnych i dobrze płatnych zleceń telepracy serwis ePersonel.pl jest dla Ciebie miejscem idealnym. W naszym serwisie znajdziesz wiele interesujących ofert pracy, telepracy, zleceń, które możesz wykonywać zdalnie przez Internet. Zlecenia do wykonania mogą znaleźć tutaj programiści, webmasterzy, copywriterzy, graficy, prawnicy fotografowie, tłumacze itd. W dobie Internetu to właśnie poprzez takie serwisy jak nasz szuka się i znajduję swoją wymarzoną pracę.

http://www.epersonel.pl/ - 20 Cze 2011

Europejski Kongres Mobilności pracy - Delegowanie pracowników****

Europejski Kongres Mobilności Pracy. Warsztaty i prelekcje. Zobacz fotorelację, aktualności i tematy przerabiane podczas konferencji. Zapisz się jako członek i dołącz do naszej społeczności.

http://inicjatywa.eu/ - 28 Sty 2017