KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje (3 650)

Europejskie Forum Właścicielek Firm****

Europejskie Forum Właścicielek Firm - Organizacja wpomagająca kojarzenie biznesowe przedsiębiorstw, ze szczególnym naciskiem na firmy prowadzone przez kobiety.

http://www.efwf.pl/ - 24 Lut 2004

Farmedia.pl Usługi transportowe Kraków****

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z usług kurierskich w Krakowie, dzięki czemu czas oczekiwania na przesyłkę znacznie się skraca, jak również wzrasta jej bezpieczeństwo. Jeśli zatem interesują Cię usługi transportowe w Krakowie, koniecznie powinieneś zapoznać się z prezentowaną stroną internetową i wybrać ofertę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

http://farmedia.pl/ - 23 Wrz 2015

Federacja Młodych Socjaldemokratów****

Oficjalna strona lokalnego koła Federacji Młodych Socjaldemokrató w Złotoryji.

http://fms-zlotoryja.cxt.pl/ - 21 Kwi 2004

Firmy recyklingowe****

Portal recyclingcenter.pl stworzony został, by zaspokoić interesy dwóch grup. Są to osoby prywatne, które mają niechciane odpady oraz firmy recyklingowe. Na łamach serwisu publikowane są ogłoszenia od osób, które chcą pozbyć się posiadanych śmieci. Ogłoszenia takie są od razu przekazywane do zarejestrowanych w serwisie firm recyklingowych. Ich właściciele mogą skontaktować się z ogłoszeniodawcą i ustalić warunki odbioru odpadów. Serwis jest dla nich możliwością poszerzenia grona dostawców i zdobycia cennego surowca. Dodatkowo firmy zajmujące się przetwarzaniem śmieci mogą wykorzystać szereg narzędzi oferowanych przez serwis, które pomagają w lepszym zarządzaniu przedsiębiorstwem. Jest to chociażby program, który wyznacza optymalną trasę dojazdu do punktów odbioru śmieci od dających ogłoszenie osób. Dodatkowo portal znacznie ułatwia załatwienie wszelkich kwestii formalnych, ponieważ w specjalnym panelu użytkownika oferuje wzory wszystkich niezbędnych dokumentów.

http://recyclingcenter.pl/ - 18 Kwi 2015

Firmy remontowe - Katalog Firm****

Darmowe ogloszenia, to bezplatne ogloszenia, darmowe ogloszenia drobne.

http://www.e-remonty.info/ - 14 Cze 2010

Formalności.pl - Twój przewodnik po labiryncie urzędowych formalności****

Formalności.pl to portal, który pomoże Ci w załatwieniu Twoich urzędowych formalności. W przystępny sposób opisujemy gdzie musisz pójść, jakie wziąć ze sobą dokumenty, czy konieczne jest podanie, załączniki lub opłata. Dowiesz się ile czasu trwa wydanie decyzji i czy urzędnik ma prawo odmówić rozpatrzenia Twojej sprawy. Mamy ambicje opisywać wszystkie rodzaje spraw z jakimi możesz się spotkać w codziennym życiu.

http://formalnosci.pl/ - 12 Lis 2010

Forum mieszkańców osiedla Salomon Barciński Park w Łodzi****

Forum mieszkańców osiedla Salomon Barciński Park w Łodzi. Otwarte forum dla wszystkich zainteresowwanych ta inwestycją. Zapraszamy Salomon Barcinski Park Lodz ulica tylna street SGI komfort

http://www.barcinski.prv.pl/ - 25 Sie 2006

Forum Rozwoju Efektywnej Energii- nowoczesne rozwiązania energetyczne****

Forum Rozwoju Efektywnej Energii zwraca uwagę na niedostatki w dostępie do rozwiązań energetycznych w obszarach pozamiejskich. Forum FREE jest inicjatywą otwartą i wspiera ją szereg organizacji, jednoczących się w swoim zaangażowaniu na rzecz poprawy warunków bytowych oraz podnoszenia potencjału społeczności wiejskich poprzez większy i świadomy wybór źródeł energii.

http://www.forumfree.pl/ - 22 Gru 2010

Fundacja Dziecka Warszawy****

Fundacja jest instytucją dobroczynną, która od prawie 10 lat zajmuje się udzielaniem pomocy dzieciom z domów dziecka. Jeśli chesz pomóc, odwiedź stronę i dowiedz się więcej.

http://www.fdw.republika.pl/ - 6 Lut 2004

Fundacja imienia Św. Kazimierza Królewicza****

Naszą misją jest tworzenie połączeń pomiędzy Polakami zamieszkującymi obecny obszar Rzeczy Pospolitej Polskiej a tymi, którzy nadal przebywają na dawnych Kresach Rzeczypospolitej. Tym pierwszym chcemy pokazać dawne polskie ziemie, przybliżyć historię i współczesne problemy mieszkających tam naszych Rodaków - Polaków żyjących głównie na Litwie, Ukrainie i Białorusi, chcemy wesprzeć ich w awansie edukacyjnym i ekonomicznym.

http://fundacjaswkazimierza.pl/ - 2 Sie 2012