KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje (3 650)

Fundacja Komunikacji Społecznej****

Na stronach opisano zakres działalności fundacji , m.in. jest to promocja i rozwój reklamy społecznej w Polsce. FKS organizuje konferencje szkolenia i seminaria , których zapowiedzi znajdziemy na stronie.

http://www.fks.dobrestrony.pl/ - 20 Wrz 2001

Fundacja ORATOR****

Strona fundacji ORATOR zajmulacej się wspieramiem osób z zaburzeniami mowy oraz wykluczonych społecznie.

http://www.orator.pl/ - 12 Maj 2005

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej****

Witryna Fundacji Rozwoju Demokracji lokalnej znajdzesz na niej informacjie dotyczące działalności, pracowników, bazy szkoleniowej oraz Misji i Celów Fundacji.

http://www.frdl.szczecin.pl/ - 26 Cze 2000

Fundacja Vide Supra****

Witryna fundacji charytatywnej VIDE SUPRA,której celami są: wspieranie w edukacji dzieci i młodzieży z domów dziecka, mecenat nad młodymi talentami

http://www.videsupra.org/ - 27 Mar 2008

Fundacja Widzenia duchowe****

Fundacja prowadzi zajęcia dla osób z różnymi problemami społecznymi , indywidualnymi i zawodowymi, jak: odrzucenie społeczne, marginalizacja, trauma życiowa, osamotnienie, porzucenie, utrata pracy, niemożność poruszania się, dla osób niewidomych, dla osób wyśmiewanych, dla osób z niskim poczuciem własnej wartości, ale i dla osób z wysokim poczuciem własnej wartości, dla osób wycofujących się, zamykających się w swojej skorupie, pragnących popełnić samobójstwo, targających się na swoje życie, mających poczucie, że wszystko już się skończyło, a także dla tych, którym drogie jest życie na Ziemi, przyroda, rośliny i zwierzęta i wszystkich tych, którzy chcieliby, aby było lepiej, aby odkryć sens istnienia, aby zrozumieć życie, aby można było cieszyć się życiem, a także dla tych, którzy chcieliby przysłużyć się w rozwoju innych, dać coś od siebie, cząstkę siebie i zastanawiają się, co mogliby zrobić.

http://www.widzenia.com/fundacja/ - 4 Lis 2017

Gabinet rehabilitacji i Szkoła Aktywnego Rodzenia MX+ w Otwocku****

Zawiera informacji o usługach świadczonych w Gabinecie Rehabilitacji MX+ oraz w Szkole Aktywnego Rodzenia MX+ w Otwocku.

http://www.mxplus.pl/ - 4 Lut 2011

GSSCH Wynajem lokali****

Gminna Spółdzielnia ?Samopomoc Chłopska? z siedzibą w Kłodzku to firma aktywne od 1946 roku. Prowadzimy 12 sklepów spożywczych, centrum targowe, magazyn opału dodatkowo zakład produkcji piekarniczej i ciastkarskiej. Zajmujemy się też wynajmowaniem nieruchomości własnych takich jak placówki detaliczne, sklepy, restauracja, bazy obrotu rolniczego czy wynajem urządzeń handlowych. Jesteśmy również mecenasem lokalnej kultury i sportu. Pod jej patronatem działa ekipa śpiewaczy ?Jaskier? z Ołdrzychowic Kłodzkich. Wspomagamy także początkujących tenisistów stołowych skupionych przy KS ?Orlęta? w Krosnowicach. Pomagamy instytucjom i współfinansujemy wiele obszarów: działalność sportową i kulturalną, staramy się dopomagać też placówkom edukacyjnym i przedszkolnym. Więcej informacji oraz pełna oferta dostępne są na naszej stronie internetowej.

http://gsklodzko.pl/ - 5 Lut 2013

Hanna Mierzejewska - Poseł RP****

Informacja o pracy w Sejmie, poza Sejmem, informacje prywatne, teksty...

http://www.mierzejewska.pl/ - 24 Maj 2004

Hufiec Warmiński Olsztyn****

Komenda Hufca Warmińskiego im. Ryszarda Knosały w Olsztynie. Strona poświęcona harcerstwu.

http://www.warminski.zhp.org.pl/ - 22 Mar 2004

Hufiec ZHP Rodło w Olsztynie****

Serwis informacyjny Hufca Rodło. Wiele przydatnych materiałów harcerskich. Witryna zawiera ofertę obozów wakacyjnych organizowanych przez olsztyński hufiec.

http://www.zhp.org.pl/hufiec_olsztyn/index.html - 1 Lut 2001