KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje (3 636)

Inkubator Przedsiębiorczości - własna działalność gospodarcza****

Oferta pełnego wsparcia dla osób zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy. Nasza fundacja wspomaga rozwój przedsiębiorczości.

http://twojstartup.pl/ - 18 Wrz 2013

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych****

Strona zawiera informacje o działalności Instytutu, wydawnictwach, konferencjach, ludziach Instytutu.

http://www.ipiss.com.pl/ - 15 Sty 2002

INTECH Branżowe Targi Pracy****

Opisy terminów i lokalizacji Branżowych Targów Pracy. Korzyści dla firm i kandydatów.

http://www.fairtile.com.pl/ - 25 Lip 2001

Interaktywny Cennik Usług Pocztowych Poczty Polskiej****

Strona ta zawiera pełny interaktywny cennik wszystkich usług pocztowych Poczty Polskiej obejmujący zarówno usługi krajowe jak i zagraniczne wraz z obszernymi opisami.

http://www.cennik.poczta.lublin.pl/ - 9 Paź 2001

Iveco Daily Natural Power****

Iveco Daily Natural Power, Ekologiczne Iveco zasilane CNG. Wspieramy Fundacje Green Fuel

http://www.superiveco.pl/ - 30 Wrz 2015

Jak założyć fundację? Jak zarejestrować fundację? Kompleksowa pomoc prawna****

Świadczę usługi, przedmiotem których jest rejestracja fundacji lub rejestracja stowarzyszenia. Doradzam, jak założyć fundację lub stowarzyszenie i w tym zakresie opracowuję sposób działania. Pomagam w przygotowaniu projektów wymaganych dokumentów, co obejmuje m.in. akt założycielski, statut, regulaminy, dokumentację wewnętrzną – w tym uchwały – oraz dokumentację rejestrową. Ponadto oferuję bieżącą obsługę prawną tego rodzaju podmiotów.

http://fundacjarejestracja.pl/ - 17 Cze 2015

Jednostka Strzelecka 2021. Rzeszów****

Na stronie zamieszczono wiele informacji na temat Jednostki Strzeleckiej 2021 im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie. Informacje o statucie, regulaminach, tradycjach i historii, Wodzu, dowództwie, szkoleniach. Jest także galeria zdjęć oraz śpiewnik.

http://www.strzelec.erzeszow.pl/ - 2 Lut 2006

Kancelaria LEX****

Wiele osób chcąc bezpiecznie ulokować swoje oszczędności, zostało zamanipulowanych i skłonionych do podpisania niekorzystnych umów. Dotyczy to zarówno polisolokat, jak i innych form inwestowania kapitału. Dzięki korzystnym rozstrzygnięciom sądowym pieniądze niefortunnie zainwestowane można odzyskać. Niestety w większości przypadków niezbędna okazuje się pomoc prawna. Kancelaria Lex wychodzi naprzeciw potrzebom konsumenta, oferując pełne wsparcie w dochodzeniu ich praw. Z naszą pomocą szybciej odzyskasz swoje pieniądze.

http://www.polisolokaty.com/ - 11 Lut 2015

Kasa z Unii****

Pozyskiwanie funduszy z Unii Europejskiej na rozwój firm - największy zespół niezależnych konsultantów w Polsce oceni Twój projekt, pomoże napisać unijny wniosek, doradzi w otrzymaniu dotacji.

http://www.kasazunii.pl/ - 19 Sie 2008

Katarzyna Spychała hodowla psów****

Jamniki to nie są zwykłe psy. Kto już raz wszedł w posiadanie jamnika nie zamieni tej rasy na inną - uważa pani Katarzyna Spychała, która w Poznaniu prowadzi własną hodowlę psów tej rasy. Swoją przygodę z nimi rozpoczęła jeszcze w dzieciństwie, dziś jest posiadaczką championów tej rasy nagradzanych na wielu wystawach. Sama daje im dużo serca i poświęca dużo czasu, wie albowiem, że te niezwykle temperamentne stworzenia nie przyuczone właściwie mogą pomyśleć, że są przywódcami stada i tyranizować wszystkich w domu. Zresztą o jamnikach wie niemal wszystko. Jej pieski są zadbane i hodowane w stosownych warunkach, a od właścicielki otrzymują pełne rodowody. Ważne, żeby przy wyborze czworonoga brać takie rzeczy pod uwagę, dzięki temu blokuje się działanie pseudohodowli. Zresztą uważa też, że wybór psa jest ważną życiową decyzją, w końcu wybiera się w ten sposób towarzysza na kolejnych kilkanaście lat. Szczegółowe informacje o hodowli pani Katarzyny znaleźć można na stronie.

http://jamnikizklanu.pl/ - 9 Sty 2013