KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje (3 647)

Katarzyna Spychała hodowla psów****

Jamniki to nie są zwykłe psy. Kto już raz wszedł w posiadanie jamnika nie zamieni tej rasy na inną - uważa pani Katarzyna Spychała, która w Poznaniu prowadzi własną hodowlę psów tej rasy. Swoją przygodę z nimi rozpoczęła jeszcze w dzieciństwie, dziś jest posiadaczką championów tej rasy nagradzanych na wielu wystawach. Sama daje im dużo serca i poświęca dużo czasu, wie albowiem, że te niezwykle temperamentne stworzenia nie przyuczone właściwie mogą pomyśleć, że są przywódcami stada i tyranizować wszystkich w domu. Zresztą o jamnikach wie niemal wszystko. Jej pieski są zadbane i hodowane w stosownych warunkach, a od właścicielki otrzymują pełne rodowody. Ważne, żeby przy wyborze czworonoga brać takie rzeczy pod uwagę, dzięki temu blokuje się działanie pseudohodowli. Zresztą uważa też, że wybór psa jest ważną życiową decyzją, w końcu wybiera się w ten sposób towarzysza na kolejnych kilkanaście lat. Szczegółowe informacje o hodowli pani Katarzyny znaleźć można na stronie.

http://jamnikizklanu.pl/ - 9 Sty 2013

Komenda Powiatowa PSP w Ustrzykach Dolnych****

Strona Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych. Znaleźć tu można informacje dotyczace struktury Komendy, statystyki wyjazdów, aktualności z życia Komendy.

http://www.kppspustrzyki.itl.pl/ - 28 Lip 2004

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi****

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi - struktura, schemat organizacyjny komend w regionie łódzkim, informacje o pożarach, wypadkach i zagrożeniach. Ponadto statystyki, porady (pierwsza pomoc, rzeczoznawcy), a także ogłoszenia przetargowe.

http://www.straz.lodz.pl/ - 2 Sie 2004

Komitet Ochrony Praw Dziecka****

Informator o prawach dziecka zarówno w wieku przedszkolnym jak i szkolnym.

http://www.kopd.supermedia.pl/ - 14 Lis 2001

Końskowola - Fara Końskowolska****

Strona prezentuje zabytki Końskowoli - rodowego gniazda Konińskich i Tęczyńskich.

http://www.konskowola.eu/ - 4 Maj 2006

La Cosa Nostra****

Najbardziej precyzyjna i najlepiej opisana strona o tematyce mafii wloskiej i wlosko amerykanskiej. Znajdziemy tu m.in. Opis rodzin, bossow, broni, geografii i historii Wloch. Wszelkie inne informacje na temat położenia półwyspu Apenińskiego. Dokładnie opisane zasady. Subskrypcja, ksiega gosci, forum. Wszystko to na Oficjalnej stronie o mafii wloskiej. Aktualności z kraju i ze świata.

http://www.cosanostra.kgb.pl/ - 7 Kwi 2004

Legalna niania Gdańsk****

Babyandcare trudni się doradztwem w poszukiwaniu odpowiedniej niani, świadczy też inne usługi, które ułatwiają młodym rodzicom dobrze poczuć się w w tak trudnej roli. Naszym celem jest dostarczanie profesjonalnej opieki dla dzieci, z uwzględnieniem specyficznych wymagań każdego rodzica. Oferujemy rzetelną pomoc też mamom, zarówno przed porodem, jak i po narodzinach dziecka. Zatrudniany przez BabyAndCare zespół medyczny ma najwyższe przygotowanie. Zapewniamy naszym pracownikom doskonałe szkolenia, a nasze personel medyczny to wysokiej klasy specjaliści. Serwis dla niań BabyandCare może pochwalić się się bardzo dobrą opinią samodzielnych autorytetów. Pracujący dla Baby&Care personel medyczny do opieki domowej nad niemowlętami oraz ciężarnymi i mamami po porodzie posiada umiejętności, które zapewniają wyjątkowo rzetelną opiekę.

http://babyandcare.pl/ - 7 Lut 2013

Leżajski Klub Motocyklowy****

Strona Leżajskiego Klubu Motocyklowego

http://wehikul.lezajsk.pl/ - 18 Lip 2017

LGD Perła Jury****

Stowarzyszenie LGD Perła Jury. Pilotażowy Program Leader + w ośmiu gminach Powiatu Zawierciańskiego.

http://www.perlajury.pl/ - 26 Mar 2007

LogoPolis - serwis zawierający loga, dzwonki do komórek****

Duży wybór gadżetów to telefonu komórkowego: loga, dzwonki, tapety, gry java, sygnały sms, dzwonki polifoniczne, bramki sms, smsy na każdą okazję, gotowe teksty, życzenia do telefonu. To wszystko na telefony marek takich jak Nokia, Siemens, Sagem, Samsung, Motorola, Panasonic, Alcatel.

http://www.logopolis.pl/ - 12 Maj 2004