KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje (3 650)

Katarzyna Spychała hodowla psów****

Jamniki to nie są zwykłe psy. Kto już raz wszedł w posiadanie jamnika nie zamieni tej rasy na inną - uważa pani Katarzyna Spychała, która w Poznaniu prowadzi własną hodowlę psów tej rasy. Swoją przygodę z nimi rozpoczęła jeszcze w dzieciństwie, dziś jest posiadaczką championów tej rasy nagradzanych na wielu wystawach. Sama daje im dużo serca i poświęca dużo czasu, wie albowiem, że te niezwykle temperamentne stworzenia nie przyuczone właściwie mogą pomyśleć, że są przywódcami stada i tyranizować wszystkich w domu. Zresztą o jamnikach wie niemal wszystko. Jej pieski są zadbane i hodowane w stosownych warunkach, a od właścicielki otrzymują pełne rodowody. Ważne, żeby przy wyborze czworonoga brać takie rzeczy pod uwagę, dzięki temu blokuje się działanie pseudohodowli. Zresztą uważa też, że wybór psa jest ważną życiową decyzją, w końcu wybiera się w ten sposób towarzysza na kolejnych kilkanaście lat. Szczegółowe informacje o hodowli pani Katarzyny znaleźć można na stronie.

http://jamnikizklanu.pl/ - 9 Sty 2013

Komenda Powiatowa PSP w Ustrzykach Dolnych****

Strona Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych. Znaleźć tu można informacje dotyczace struktury Komendy, statystyki wyjazdów, aktualności z życia Komendy.

http://www.kppspustrzyki.itl.pl/ - 28 Lip 2004

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi****

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi - struktura, schemat organizacyjny komend w regionie łódzkim, informacje o pożarach, wypadkach i zagrożeniach. Ponadto statystyki, porady (pierwsza pomoc, rzeczoznawcy), a także ogłoszenia przetargowe.

http://www.straz.lodz.pl/ - 2 Sie 2004

Komitet Ochrony Praw Dziecka****

Informator o prawach dziecka zarówno w wieku przedszkolnym jak i szkolnym.

http://www.kopd.supermedia.pl/ - 14 Lis 2001

Końskowola - Fara Końskowolska****

Strona prezentuje zabytki Końskowoli - rodowego gniazda Konińskich i Tęczyńskich.

http://www.konskowola.eu/ - 4 Maj 2006

La Cosa Nostra****

Najbardziej precyzyjna i najlepiej opisana strona o tematyce mafii wloskiej i wlosko amerykanskiej. Znajdziemy tu m.in. Opis rodzin, bossow, broni, geografii i historii Wloch. Wszelkie inne informacje na temat położenia półwyspu Apenińskiego. Dokładnie opisane zasady. Subskrypcja, ksiega gosci, forum. Wszystko to na Oficjalnej stronie o mafii wloskiej. Aktualności z kraju i ze świata.

http://www.cosanostra.kgb.pl/ - 7 Kwi 2004

Legalizacja pobytu cudzoziemców w Polsce - JS Consulting****

Uzupełniamy braki na rynku pracy. Zajmujemy się legalizacją pobytu cudzoziemców w Polsce, załatwiamy zezwolenia na pracę sezonową, pobyt czasowy i pracę. Rzetelne usługi i profesjonalne podejście do klienta.

http://www.obslugacudzoziemcow.com/ - 27 Lip 2018

Legalna niania Gdańsk****

Babyandcare trudni się doradztwem w poszukiwaniu odpowiedniej niani, świadczy też inne usługi, które ułatwiają młodym rodzicom dobrze poczuć się w w tak trudnej roli. Naszym celem jest dostarczanie profesjonalnej opieki dla dzieci, z uwzględnieniem specyficznych wymagań każdego rodzica. Oferujemy rzetelną pomoc też mamom, zarówno przed porodem, jak i po narodzinach dziecka. Zatrudniany przez BabyAndCare zespół medyczny ma najwyższe przygotowanie. Zapewniamy naszym pracownikom doskonałe szkolenia, a nasze personel medyczny to wysokiej klasy specjaliści. Serwis dla niań BabyandCare może pochwalić się się bardzo dobrą opinią samodzielnych autorytetów. Pracujący dla Baby&Care personel medyczny do opieki domowej nad niemowlętami oraz ciężarnymi i mamami po porodzie posiada umiejętności, które zapewniają wyjątkowo rzetelną opiekę.

http://babyandcare.pl/ - 7 Lut 2013

Leżajski Klub Motocyklowy****

Strona Leżajskiego Klubu Motocyklowego

http://wehikul.lezajsk.pl/ - 18 Lip 2017

LGD Perła Jury****

Stowarzyszenie LGD Perła Jury. Pilotażowy Program Leader + w ośmiu gminach Powiatu Zawierciańskiego.

http://www.perlajury.pl/ - 26 Mar 2007