KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje > akcje pomocy i współpracy międzynarodowej (52)

ATTAC Polska*****

Serwis Polskiego ATTACu, na łamach którego znajdziesz informacje o ruchach przeciwnych globalizacji ekonomicznej w Polsce i na świecie.

http://www.attac.pl/ - 6 Mar 2002

Islandia - Polska Strona o Islandii*****

Praktyczne porady dla podróżników, wiadomości z Islandii po polsku, kuchnia islandzka, życie polityczne i wiele innych

http://www.islandia.org.pl/ - 23 Lip 2002

NAFTA - Północnoamerykańskie Porozumienie o Wolnym Handlu*****

Strona zawiera informacje o NAFTA - ugrupowaniu integracyjnym utworzonym przez USA, Kanadę i Meksyk, jak również informacje o procesach integracyjnych na kontynentach amerykańskich.

http://marnacki.republika.pl/ - 5 Kwi 2002

Polski portal eksportowy*****

Serwis skierowany do eksporterów, zawiera ofertę dla ambasad, przedstawicielstw handlowych, izb przemysłowych i centrów wspierania biznesu.

http://www.exportclub.pl/ - 26 Mar 2001

Portal Organizacji Pozarządowych*****

Na stronie m.in. bazy danych organizacji i instytucji, wydarzenia bieżące, a także bezpłatne konta pocztowe i strony www dla instytucji pozarządowych.

http://www.ngo.pl/ - 10 Kwi 2001

Towarzystwo Polsko - Irlandzkie*****

Strona Towarzystwa Polsko - Irlandzkiego z siedzibą w Poznaniu. Znajdziesz tutaj dużo ciekawych informacji na temat uroczego miejsca jakim jest Irlandia (kalendarium, konflikt, kuchnia, galeria, pisarze, sklepik oraz linki).

http://www.tpi.poznan.pl/ - 3 Mar 2000

Ukraińsko-Polskie Centrum Współpracy*****

Organizacja non-profit założona przez prezydentów Polski i Ukrainy z siedzibą w Nowym Sączu i Dniepropietrowsku stawiająca sobie za cel wspieranie rozwoju i umacnianie obustronnych ukraińsko-polskich stosunków w dziedzinach biznesu, kultury, nauki i spraw społecznych. Informacje historyczne, ekonomiczne i gospodarcze o Polsce i Ukrainie, handlu (import i eksport) i aktualności. Serwis przekładany również na ukraiński.

http://www.upcfc.org/ - 27 Lut 2002

Akcja Katolicka w Polsce****

Oficjalna strona Akcji Katolickiej. Można na niej znaleźć informacje o historii, strukturze, celach i działaniach stowarzyszenia.

http://www.ak.org.pl/ - 10 Paź 2001

Bezpieczne Tychy Crime Stoppers****

Crime Stoppers to program pozwalający anonimowo przekazywać policji ważne informacje związane z popełnionymi a nie wykrytymi przestępstwami. Przestępca powinien czuć wzrok całego społeczeństwa na swoich plecach.

http://www.crime-stoppers.tychy.pl/ - 28 Sty 2002

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom - Misja Nadzieii****

Na stronie prezenrtacja działalności Chrześcijańskiego Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "Misja Nadziei", jest ono dobrowolną Organizacją Społeczną, opierającą się na pracy społecznej ogółu jej członków. Jednym z celow jest opieka i wychowanie dzieci z rodzin patologicznych, wielodzietnych, z rodzin niepełnych, a w razie potrzeby udzielanie pomocy dzieciom zaniedbanym wychowawczo.

http://www.misjanadziei.org.pl/ - 24 Lis 2001