KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje > domy kultury (55)

Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki"*****

Witryna Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki. Prowadzi on szeroką działalność artystyczną i oświatową skierowaną zarówno do dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Na stronach można znaleźć zakres działalności. Między innymi: Impresariat, Scena Teatralna Dzieci i Młodzieży, Teatr Lektur Szkolnych.

http://www.dworek.krakow.pl/ - 24 Mar 2000

Live-style.pl*****

Live-style.pl to blog internetowy, z którego dowiesz się wiele na temat wydarzeń kulturalnych i nie tylko. Podejmujemy każdy temat, który nas dotyczy. Możesz przeczytać o tym, jakie zalety mają rowerki stacjonarne, dlaczego warto biegać, jak wyglądał tegoroczny festiwal Open'er czy też dlaczego Mistrzostwa Europy Piłki Nożnej we Francji miały wyjątkowy charakter. Strona ułatwia szybkie wyszukiwanie ciekawych tekstów dzięki słowom kluczowym, które są umieszczone z boku. Zapraszamy zainteresowanych do lektury.

http://live-style.pl/ - 26 Wrz 2016

Świdnicki Ośrodek Kultury*****

Bardzo dobry serwis ŚOK zawierający mnóstwo aktualnych informacji o imprezach i innych formach działalności - galeria fotograficzna, galeria sztuki, kino, teatr, zespoły artystyczne. Jest sporo ciekawych linków.

http://www.sok.com.pl/ - 15 Lut 2000

CENTaUR****

Witryna Ursynowskiego Centrum Kultury i Integracji Międzynarodowej "CENTaUR". Znajdują się na niej informacje o działalności instytucji obejmującej teatr tańca, zespół taneczny, turnieje tańca, internetowe studio artystyczne (forma kawiarni internetowej).

http://www.uckiim.org.pl/ - 15 Lut 2000

Centrum Kultury Zamek****

Największa w Poznaniu instytucja upowszechniania kultury. Różnorodna działalność "Zamku" obejmuje plastykę, fotografię, film, muzykę, teatr i edukację. Wystawy sztuki współczesnej zobaczyć można w Galerii "Profil', fotografię - i tę współczesną i historyczną - prezentuje Galeria "pf".

http://www.zamek.poznan.pl/ - 31 Sty 2002

Centrum Sztuki STUDIO w Warszawie****

Strona domowa Centrum sztuki STUDIO. Informacje o repertuarze i spektaklach Teatru STUDIO.

http://centrumsztukistudio.pl/ - 3 Wrz 2001

Dom Kultury Południe w Radomiu****

Strona radomskiego Domu Kultury, oferta zajęć dla dzieci i młodzieży. Na stronie można znaleźć informacje o działalności ośrodka (m.in. zajęcia komputerowe, muzyczne i taneczne) oraz organizowanych imprezach.

http://www.folk.art.pl/ - 10 Gru 2001

Dom Kultury w Kozienicach****

Poza ogólnymi informacjami o placówce strona zawiera bardziej szczegółowe dane na temat poszczególnych zespołów, kół i klubów działających przy nim, informacje o organizowanych konkursach i ich regulaminy. Całość uzupełniają zdjęcia i prace wybranych artystów z Klubu Twórców Kultury.

http://www.dkkozienice.dt.pl/ - 11 Lut 2002

Domy dla seniora****

Skorzystaj z naszej strony, aby znaleźć najlepsze miejsce do życia dla osoby starszej, która wymaga specjalistycznej opieki.

http://domy-dla-seniora.pl/ - 10 Lip 2018

Dorożkarnia****

Strona prezentująca działalność Ośrodka Działań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży. Znajdziesz tu kalendarz najważniejszych wydarzeń, prezentację pracowni, grup artystycznych, aktualny repertuar oraz informacje o ośrodku.

http://www.dorozkarnia.pl/ - 25 Lis 2002