KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje > fundacje (255)

Fundacja Polsat***

Została powołana w celach prowadzenia wszechstronnej działalności w zakresie rozwoju i ochrony zdrowia oraz ratowania życia dzieci. Na stronie dane na temat fundacji i jej działalności.

http://www.fundacjapolsat.org.pl/ - 16 Cze 2003

Europejska Fundacja Społeczna "Godne Życie"*****

Zasadniczym celem fundacji jest tworzenie bazy materialnej dla ewangelizacji prowadzonej przez Kościół Rzymsko-Greko-Katolicki. Oprócz tego organizacja zajmuje się pomocą humanitarną. Aktywnie działa także na niwie kulturalnej organizując aukcje, koncerty, centrum nauki tańca i nauki gry flamenco. Na stronie znajduje się oferta wydawnictwa "Kerygma", sporo linków do stron religijnych.

http://www.fundacja.org.pl/ - 3 Paź 2000

Five o'clock And Art*****

Strona podzielona na trzy działy: herbaciarnia, fundacja i galeria.

http://www.five-oclock-and-art.pl/ - 26 Paź 2004

Fundacja Canis*****

Fundacja CANIS to organizacha charytatywna zajmująca się opieką nad kotami, pomocą porzuconym zwierzętom, znajdowaniem im nowych domów. Na stronie zamieszczono info o kotach do adopcji, rady dla opiekunów.

http://canis.koty.pl/ - 5 Sie 2005

Fundacja Kaskady Dolnej Wisły*****

Koncepcja budowy kaskady dolnej Wisły. Aspekty inwestycji. Środowiskowe efekty działania elektrowni wodnej we Włocławku. Mapki, akty prawne, filmy.

http://www.wisla-kaskada.pl/ - 22 Paź 2003

Fundacja Między Nami*****

Fundacja prowadzi ośrodek z domem mieszkalnym, warsztatem terapii zajęciowej i gospodarstwem rolnym. Informacja o sposobie działalności, prowadzonych warsztatach terapiach zajęciowych. Również galeria zdjęć.

http://free.ngo.pl/miedzynami/ - 7 Sie 2001

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej*****

Strona zawiera opis działalności fundacji, ofertę dla samorządowców, opis prowadzonych programów.

http://www.frdl.org.pl/ - 14 Lip 2001

Fundacja Zdrowia Publicznego*****

Fundacja powstała w 1991 roku na mocy uchwał senatów Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Medycznej w Krakowie. Głównym zadaniem, jakie sobie stawia, jest edukacja kadry zarządzającej służbą zdrowia. W zakres działalności wchodzi również organizacja akcji charytatywnych, z których dochód jest przeznaczany na zakup sprzętu medycznego. Oprócz tego na stronie oferta książkowa, informacje o kursach i szkoleniach związanych z reorganizacją opieki zdrowotnej, prezentacja książek, czasopism wydawanych przez Uniwersyteckie Wydawnictwo Medyczne "Versalius", kilkanaście linków.

http://www.fzp.com.pl/ - 3 Paź 2000

Galeria na Prowincji w internecie*****

Strona o działalności Fundacji Galeria na Prowincji z siedzibą w Lublinie, wydarzenia kulturalne, projekty, galeria wirtualna, wystawy, koncerty muzyki klasycznej, strona o wielkiej polskiej śpiewaczce Teresie Żylis-Garze".

http://www.galeria.pl/ - 15 Mar 2000

Oficjalna strona Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości ATUT*****

Oficjalna strona Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości ATUT. Znajdziesz na niej informacje o działalności fundacji, oferty pracy, ciekawe szkolenia, realizowane programy: wolontariat, pierwsza praca i inne.

http://www.atut.alpha.pl/ - 20 Maj 2003