KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje > inne zrzeszenia i stowarzyszenia (553)

ATTAC Polska*****

Serwis Polskiego ATTACu, na łamach którego znajdziesz informacje o ruchach przeciwnych globalizacji ekonomicznej w Polsce i na świecie.

http://www.attac.pl/ - 6 Mar 2002

Choy Lee Fut Polska*****

Choy Lee Fut Polska prowadzone przez sifu Grzegorza Ciembroniewicza prekursora Kung fu Polsce, założyciela pierwszej szkoły Kung-fu w Krakowie. Biuro Wing Sing Tong Choy Lee Fut Polska. Na stronie informacje m.in. na temat systemów Kung Fu, Choy Lee Fut , Tai chi chuan, Luohan, Qigong, Chow Gar i innych.

http://www.clf.pl/ - 22 Sty 2004

Etiuda-Rotunda*****

Strona zawiera informacje o Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Etiuda. Znajdziesz tu informacje o projekcjach, gościach , skład jury oraz aktualny repertuar filmowy.

http://www.etiuda.rotunda.org.pl/ - 3 Lip 2002

Islandia - Polska Strona o Islandii*****

Praktyczne porady dla podróżników, wiadomości z Islandii po polsku, kuchnia islandzka, życie polityczne i wiele innych

http://www.islandia.org.pl/ - 23 Lip 2002

Laktacja*****

Strony Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią. Można tutaj znaleźć m.in. informacje na temat karmienia piersią, o korzyściach i problemach z tym związanych a także o działaniu na organizm matki i dziecka leków i innych środków podczas karmienia piersią.

http://www.laktacja.pl/ - 23 Sie 2001

LUBUSKIE STOWARZYSZENIE PRZEWOŹNIKÓW DROGOWYCH*****

Wszystko co potrzebne przewoźnikom i spedytorom znajdziesz na tej stronie. Szeroki wachlarz informacji, akty prawne, informacje o szkoleniach, branżowy FAQ. Wszystkie niezbędne druki i formularze do pobrania ze strony.

http://www.lspdis.renado.pl/ - 23 Wrz 2003

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt*****

OTOZ - ochrona zwierząt, wykaz schronisk, akcje, edukacja humanitarna, adopcje.

http://www.otoz.republika.pl/ - 6 Mar 2003

Paka*****

Strona zawiera informacje dotyczące corocznego przeglądu kabaretów, który odbywa się w Centrum Kultury Rotunda. Znajdziesz tu informacje o regulaminie i zasadach eliminacji, a także archiwum dotychczasowych festiwali i wydawnictwa z nich związane.

http://www.paka.rotunda.org.pl/ - 3 Lip 2002

Polonia.dk - portal Polonii duńskiej*****

Jesteś Polakiem w Danii lub interesujesz się życiem Polonii duńskiej? Tutaj znajdziesz informacje, ogłoszenia, ciekawe adresy, kalendarz imprez. Wypowiesz się na chacie, forum dyskusyjnym.

http://www.polonia.dk/ - 16 Paź 2001

Polska Organizacja Turystyczna*****

Znajdziesz tu informacje o organizacji, sprawozdanie z działań, plany na przyszłość, referaty z targów, listę oddziałów na świecie oraz statut.

http://www.nto-poland.gov.pl/ - 8 Paź 2001