KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje > kluby i zrzeszenia biznesowe (101)

Centrum Informacji Gospodarczej*****

Celem Centrum Informacji Gospodarczej jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości, działalność informacyjna, doradcza oraz pomocowa w nawiązywaniu kontaktów gospodarczych między firmami.

http://www.cig.pl/ - 15 Mar 2005

Etyczne inwestowanie, rozwój zrównoważony, corporate governance*****

Portal Odpowiedzialne Inwestowanie podejmuje tematykę określaną jako etyka biznesu, społeczna odpowiedzialność biznesu, fundusze sri. Etyczne inwestowanie - dowiesz się czym jest csr, sri, esg, corporate governance, fundusze etyczne i rozwój zrównoważony. Poznasz ranking csr.

http://www.odpowiedzialne-inwestowanie.pl/ - 16 Paź 2009

Forum Odpowiedzialnego Biznesu*****

Wortal poświęcony kreowaniu pozytywnych relacji między przedstawicielami biznesu a jego odbiorcami.

http://www.odpowiedzialnybiznes.pl/ - 30 Lip 2004

NAFTA - Północnoamerykańskie Porozumienie o Wolnym Handlu*****

Strona zawiera informacje o NAFTA - ugrupowaniu integracyjnym utworzonym przez USA, Kanadę i Meksyk, jak również informacje o procesach integracyjnych na kontynentach amerykańskich.

http://marnacki.republika.pl/ - 5 Kwi 2002

Polski portal eksportowy*****

Serwis skierowany do eksporterów, zawiera ofertę dla ambasad, przedstawicielstw handlowych, izb przemysłowych i centrów wspierania biznesu.

http://www.exportclub.pl/ - 26 Mar 2001

Pro Marka-Polskie Stowarzyszenie Wytwórców Markowych*****

Witryna Polskiego Stowarzyszenia Wytwórców Markowych, na łamach której znajdziesz informacje o działalności Stowarzyszenia, firmach doń należących, komunikaty,bibliotekę,centrum prasowe oraz forum.

http://www.marka.pl/ - 28 Mar 2003

Stowarzyszenie Twórców Form Złotniczych*****

Celem stowarzyszenia jest promocja sztuki złotniczej w kraju i za granicą oraz zapewnienie szerokiego dostępu do informacji, kontaktów i materiałów. Serwis zawiera historię powstania stowarzyszenia, aktualności z jego działalności, informacje dotyczące zarządu, członków, ogłoszenia, galerię zdjęć, informacje o realizacjach stowarzyszenia, linki do innych stron.

http://www.stfz.artist.pl/ - 23 Sty 2002

Strona główna Umbrelli*****

Umbrella to organizacja doradcza powołana przez Rząd Polski oraz Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP). Świadczy usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie systemów zarządzania jakością i strategii zrównoważonego rozwoju.

http://www.umbrella.org.pl/ - 25 Lis 2002

Wielkopolski Klub Kapitału*****

Wielkopolski Capital Club - na stronie zamieszczono informacje o klubie, jego historii, misji i celach, działalności, konkursach, aktualności.

http://www.wkk.poznan.pl/ - 23 Gru 2003

Agencja Rozwoju Pomorza Gdańskiego S.A.****

Witryna agencji, na stronie informacje o jej działalności, promocji przedsiębiorstw regionu, ma na celu promowanie i wspieranie rozwoju gospodarczego.

http://www.arpg.gda.pl/ - 27 Lis 2001