KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje > organizacje konsumentów (17)

Energen - Międzynarodowy Klub Konsumenta i Reklamy****

Strona klubu konsumenta.Celem Klubu jest rozwijanie sieci sklepów i usług na całym świecie. W swojej sieci rabatowej klub posiada 54 tysiące hoteli.

http://www.energen.pnet.pl/ - 11 Wrz 2001

Federacja Konsumentów****

Witryna organizacji zajmującej się ochroną praw konsumentów. Poza informacjami o federacji (także po angielsku) jest sporo interpretacji przepisów dotyczących reklamacji, rękojmi, gwarancji. Warto zajrzeć przed pójściem po zakupy.

http://www.federacja-konsumentow.org.pl/ - 14 Lut 2000

Konsumencki Instytut Jakości****

Strona zawiera testy porównawcze prduktów takich jak: kawa, soki, żelazka, czajniki bezprzewodowe oraz wiele innych.

http://www.kij.pagi.pl/ - 6 Lip 2001

Nakazowa.pl - Pierwsza Pomoc Prawna w sprawach nakazowych****

Nakazowa.pl Kancelaria Obsługi Długów - służy pomocą prawną wszystkim zadłużonym, w sprawach nakazowych, egzekucyjnych i innych powiązanych. Misją Kancelarii jest zapewnienie dostępu do fachowej pomocy prawnej oraz popularyzacja i wiedzy o prawie.

http://nakazowa.pl/ - 13 Cze 2017

Zakupy internetowe****

Jesteśmy założycielami Portalu Konsumenta. Jest to specjalna strona internetowa, na której można dodawać opinie na temat różnych firm i usług, które oferują. Warto podzielić się swoją opinią, aby ułatwić innym użytkownikom wybór konkretnej firmy. Gromadzimy informacji w kwestii kont bankowych, ubezpieczeń, dostępu do Internetu, sklepów internetowych, hostingu, linii lotniczych, biur podróży i wielu innych dziedzin. Pomóż innym w wyrobieniu opinii na temat danej firmy. Skorzystaj z naszej strony www!

http://portal-konsumenta.pl/ - 10 Kwi 2014

Europejski Klub Młodzieżowy w Dynowie***

Strona zawiera materiały z życia Europejskiego Klubu Młodzieżowego działającego przy L.O.w Dynowie.

http://www.filo.pl/prv/ekm/ - 20 Lis 2001

Internetowa Książka Skarg i Wniosków***

Internetowa Książka Skarg i Wniosków (ksiw.pl) to niezależny serwis gromadzący skargi i negatywne opinie o sklepach internetowych. Ksiw.pl pomaga konsumentom znaleźć solidny sklep online i walczyć o swoje prawa, a sklepom internetowym daje szansę na potwierdzenie swojej rzetelności. Dzięki przemyślanemu procesowi rejestracji i weryfikacji internautów oraz sklepów ksiw.pl to pierwszy wiarygodny przewodnik po sklepach w Internecie.

http://ksiw.pl/ - 16 Kwi 2008

Konsumencki serwis informacyjny***

Kompedium wiedzy konsumenta: porady, wzory pism i umów.

http://www.city.poznan.pl/konsument/ - 28 Gru 2001

KONSUMENT***

Serwis o konsumentach i dla konsumentów. Ma na celu popularyzowanie wiedzy o instytucjach prawnych i możliwościach ich praktycznego zastosowania. Znajdziesz tu przepisy, rady i informacje na interesujące Cię tematy.

http://www.konsument.net4.pl/ - 29 Sie 2001

MAZOWIECKIE CENTRUM JAKOŚCI ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH***

MAZOWIECKIE CENTRUM JAKOŚCI ARTYKUŁÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH jest gospodarstwem pomocniczym Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Warszawie- badania laboratoryjne, szkolenia, kontakt.

http://www.mcjar-s.pl/ - 22 Wrz 2003