KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje > organizacje medialne (6)

Soma - oddziaływanie reklamy****

Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą Pracowni Badań Społecznych i Marketingowych Soma. Nasze centrum badań powstało w 2007 roku w Toruniu. Oferujemy: badania socjologiczne, psychologiczne, statystyczne, marketingowe, ewaluacyjne i usługi audytorskie. Badania psychologiczne lub oddziaływanie reklamy. Prowadzimy wywiady kwestionariuszowe, bezpośrednie, telefoniczne, internetowe i ankiety pocztowe. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane szybko, terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Prosimy o kontakt mailowy telefoniczny bądź osobisty w siedzibie naszej firmy w Toruniu. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.

http://soma.torun.pl/ - 16 Paź 2013

Afery.org***

Forum dyskusyjne dotyczące Aferom i Skandalom w Polsce i na Świecie.

http://www.afery.org/ - 5 Sie 2004

Internetowy Front Narodowy***

Strona polityczno-społeczna. Wiele działów tematycznych - zawiera treści narodowe i patriotyczne.

http://www.ifn.w.pl/ - 3 Sty 2002

Izba Wydawców Prasy. Warszawa***

Serwis poświęcony rynkowi prasowemu w Polsce. Można w nim znaleźć informacje na temat Izby i jej działalności, dane liczbowe dotyczące rynku gazet i czasopism, informacje o członkach Izby oraz wiele innych informacji na ten temat.

http://www.izbaprasy.pl/ - 28 Gru 2005

STOWARZYSZENIE MENADŻERÓW ARTYSTÓW POLSKICH-SMAP***

Na stornie znajdizesz informacje na temat stowarzyszenia - jego statutu i członków. Ponadto historia stowarzyszenia i informacje na temat: jak przystąpić do SMAP.

http://www.smap.pl/ - 20 Maj 2003

Stowarzyszenie Producentów Filmów Reklamowych***

Witryna SPFR na której znajdziesz informacje o stukturze organizacji, domach produkcyjnych oraz wiele ciekawych artykułów.

http://www.spfr.art.pl/ - 24 Sie 2001