KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje > organizacje policyjne i wojskowe (35)

Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji*****

Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Sekcja Polska Kujawsko-Pomorska Grupa Wojewódzka IPA. IPA jest stowarzyszeniem niezawisłym łączącym wszystkie policyjne służby, bez różnicy stopnia, wykształcenia, płci, rasy, barwy skóry, mowy i religii.

http://free.polbox.pl/i/ipabydgo/ - 14 Lut 2000

WOJSKO-POLSKIE*****

Wortal Wojsko Polskie ma na celu w przystępny i ciekawy sposób ułatwiać internautom zdobywanie informacji o Wojsku Polskim i problemach obronności kraju. Adresowany jest do odbiorców ze środowisk wojskowych i cywilnych, zwłaszcza młodzieży. W swoim założeniu, poprzez interaktywne formy powinien ułatwiać uzyskiwanie dostępu do materiałów i źródeł.

http://wojsko-polskie.pl/wortal/ - 16 Maj 2003

Zespół ds. Odmawiających Służby Wojskowej*****

Zespół ds. Odmawiających Służby Wojskowej jest ogólnopolskim zespołem ludzi działającym na rzecz przestrzegania praw człowieka w konfliktach zbrojnych, wojsku, jaki i praw poborowych.

http://free.ngo.pl/aizosw/ - 14 Lut 2000

12 Dywizja Zmechanizowana****

Informacje, struktura, sztab, sprzęt, taktyka ....

http://www.12dz.mil.pl/ - 25 Mar 2002

Agencja ochrony SAKO****

Sako - Agencja ochrony, ochrona mienia, ochrona osób, windykacja. Agencja ochrony Sako działa w szeroko pojętym zakresie ochrony osób i mienia. W celu skutecznej ochrony, każdy z klientów traktowany jest indywidualnie, co umożliwia precyzyjne określenie potrzeb i wymagań.

http://sako.net.pl/ - 20 Wrz 2004

Druga Optymistyczna Strona MON-owska****

SPR Wrocław - zima 2001 - czyli nad wyraz pogodna strona o tym co bażanty robią w Wojsku Polskim.

http://spr.wroclaw.w.interia.pl/ - 7 Lut 2002

Green Devils Poland****

Witryna SGS "Zielone Diabły", nieregularnej grupy specjalnej Obrony Terytorialnej RP. Na stronach znajdują się informacje dotyczące obronności i wojskowości.

http://www.greendevils.com.pl/ - 14 Lut 2000

KM PSP Zielona Góra****

Strony internetowe Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze. Na stronach znajdziesz wiele ważnych i ciekawych informacji na temat lokalnej straży pożarnej.

http://www.zetozg.pl/straz/ - 11 Wrz 2001

KM Straż Elbląg****

Strony internetowe Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu. Znajdziesz tu informacje, aktualności oraz historię straży. Możesz również sprawdzić statystykę zdarzeń na terenie bylego województwa.

http://www.elblag.pl/kwpsp/ - 11 Wrz 2001

Komenda Powiatowa PSP w Otwocku****

Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o naszej KP PSP Otwock- nasze kierownictwo, zmiany, sprzęt, najważniejsze akcje, ćwiczenia, filmy z akcji i porady. Zapraszamy na stronę

http://kppspotwock.pl/ - 18 Mar 2008