KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje > ośrodki adopcyjne (6)

Adopcja - Adoptuj.pl wszystko o adopcji****

Adopcja - serwis zarówno dla osób pragnących adoptować dziecko, jak i dla tych, którzy już adoptowali. Praktyczne informacje, pytania i odpowiedzi, adresy, akty prawne, forum dyskusyjne.

http://www.adoptuj.pl/ - 13 Maj 2003

Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy w Rzeszowie****

Ośrodek Adopcyjno Opiekuńczy w Rzeszowie - serwis porusza zagadnienia takie jak adopcja, problematyka adopcyjna, ośrodek adopcyjny i rodzina zastępcza.

http://www.adopcja.ires.pl/ - 3 Cze 2003

Publiczny Ośrodek Adopcyjno Opiekuńczy w Krakowie****

Na stronie prezentuje się Publiczny Ośrodek Adopcyjno Opiekuńczy w Krakowie - "Centrum Zastepczej Opieki Rodzinnej". Zawarto tu informacje o adopcji, pogotowiu rodzinnym, rodzinnym domu dziecka.

http://www.krakow.adopcja.pl/ - 15 Lut 2002

Towarzystwo NASZ DOM****

Strona Towarzystwa, które tworzy nowe rodzinne domy dziecka, pomaga domom dziecka, szkoli wszystkich, pomagających rodzinie i dzieciom. Znajdziecie także informacje o programie Dzieciak, a także dowiecie się jak można pomóc maluchom.

http://www.towarzystwonaszdom.pl/ - 28 Sie 2001

DZIEŁO POMOCY DZIECIOM - ośrodki dla dzieci w Krakowie i Żmiącej***

Strony poświęcone działalności fundacji "Dzieło Pomocy Dzieciom" i wspieranych przez nią ośrodków opiekuńczo-wychowawczych i adopcyjnych w Krakowie i Żmiącej.

http://www.rajska.to.pl/ - 29 Cze 2004

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Krakowie**

Strony Ośrodka Adopcyjno-Opiekuńczego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Krakowie. Znajdziesz tu informacje o ośrodku, jego dane teleadresowe oraz ważne terminy.

http://www.oao-tpd.kki.pl/ - 28 Lut 2002