KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje > towarzystwa miłośników zwierząt (62)

Konie*****

Serwis ten bardzo dokładnie porusza tematykę koni, zawiera wiadomości z dziedziny weterynarii, hipoterapii, adresy stadnin z terenu Polski, informacje o wystawach i wiele innych.

http://www.konie.gery.pl/ - 21 Sie 2001

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt*****

OTOZ - ochrona zwierząt, wykaz schronisk, akcje, edukacja humanitarna, adopcje.

http://www.otoz.republika.pl/ - 6 Mar 2003

TOnZ "Fauna"*****

Witryna internetowa Społecznego Schroniska dla Zwierząt z Rudy Śląskiej. Znajdują się tutaj informacje o schronisku i jego podopiecznych, adres placówki oraz numer konta, na które można wpłacać pieniądze w ramach pomocy.

http://www.schronisko.demo.pl/ - 19 Wrz 2001

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział Wrocławski*****

Bogaty serwis towarzystwa poświęcony problematyce opieki nad zwierzętami. Liczne informacje dotyczące schronisk, akcji i aktualności.

http://www.zotozwro.org.pl/ - 13 Wrz 2001

A harcerstwo znasz?****

Oficjalna strona Hufca ZHP w Augustowie. Informacje o historii, drużynie, hufcu, turnusach, kontakt.

http://www.augustownet.com.pl/zhp/ - 14 Wrz 2001

AS - Centrum Szkolenia Psów****

Strona zawiera informacje na temat szkolena psów na zajęciach indywidualnych i grupowych. Informacje o szkoleniach sportowych i Mistrzostwach Świata FCI IPO w Hradec Kralove. Zakres szkolenia, cennik. Zdjęcia uczniów.

http://as.netsystem.pl/ - 22 Sty 2003

BEZDOMNE ZWIERZĘTA z Krakowa i nie tylko .....****

Pomoc bezdomnym zwierzętom. Poszukiwanie wsparcia dla prywatnych schronisk dla bezdomnych zwierząt, pomoc w ich adopcji. Ogłoszenia o zierzętach znalezionych, zaginionych i do oddania. Prawa zwierząt. Forum.

http://www.bezdomne_zwierzaki.most.org.pl/ - 14 Wrz 2004

Bezdomne zwierzęta z Krakowa i okolic****

Szukamy wsparcia prywatnych przytulisk dla bezdomnych zwierząt, pomagamy w ich adopcji, wyjaśniamy problemy adopcyjne, prowadzimy akcję edukacyjną. Ogłoszenia, porady prawne, aktualności.

http://www.republika.pl/bezdomne_zwierzaki/ - 22 Mar 2004

Czaplon - Grupa Ornitologiczna****

Strony Ornitologicznej Grupy Roboczej Doliny Górnej Wisły, która skupia 50 osób prowadzących obserwacje ptaków w ostoi ptaków o randze europejskiej, na zbiornikach i stawach rybnych w dolinie Wisły od Skoczowa do Zatora. Głównym celem jej działalności jest badanie zmian liczebności ptaków lęgowych i przelotnych w tym rejonie. Wspaniałe zdjęcia i wiele informacji.

http://www.czaplon.most.org.pl/ - 14 Wrz 2001

Forum Zwierzaki****

Największe w Polsce forum poświęcone wszystkim naszym ukochanym milusińskim zwierzaczkom. Miła przyjacielska atmosfera, ludzie pomagający innym, wymiana doświadczeń, album ze zdjęciami.

http://www.zwierzaki.org/ - 6 Lut 2004