KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje > towarzystwa przyjaciół dzieci (41)

Dzieci Sprawne Inaczej*****

Strona przygotowana trochę dla dzieci niepełnosprawnych i chorych, trochę dla ich rodziców. Zawiera informacje na temat chorób, postępów w ich leczeniu, opisy czasopism i publikacji.

http://www.dzieci.org.pl/ - 15 Lip 2001

Chrzescijańskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "Misja Nadziei"****

Spośród wielu celów jakie stawia sobie stowarzyszenie najbardziej istotne to promowanie idei rodzicielstwa zastępczego, organizacja letniego i zimowego wypoczynku dla dzieci, akcje dożywiania, prowadzenie rodzinnych domów małego dziecka. Ponadto dostępne jest omówienie historii instytucji, można zapoznać się z rozporządzeniem premiera dotyczącym rodzin zastępczych i linkami do organizacji o podobnym charakterze. Wersje językowe - polska, niemiecka, angielska.

http://www.chspd.pik-net.pl/ - 14 Lut 2000

Dom Kolpinga****

Strona prezentująca dzieło Kolpinga w Polsce. Znajdziesz tu informacje na temat Bł. Adolfa Kolpinga i jego działalności, prezentację świetlic, szkoleń i całego zakresu działalności.

http://dom.kolping.pl/ - 23 Wrz 2002

Fundacja KIDprotect****

Strona fundacji zajmującej się ochroną dzieci przed dostępem on-line do szkodliwych dla nich treści, przed molestowaniem seksualnym i pornografią dziecięcą. Znajdziesz tu statut fundacji, informacje o wolontariacie, sponsorach i patronatach.

http://www.kidprotect.pl/ - 28 Sie 2002

Fundacja Wioski Dziecięce "Maja"****

Serwis Fundacji, której celem jest wszelka działalność na rzecz sierot naturalnych i społecznych. Na stronie informacje o fundacji, o tym jak "działa" wioska i o tym jak Ty możesz pomóc.

http://www.fundacjamaja.org.pl/ - 1 Wrz 2001

Obrona Praw Ojca i Dziecka****

Strona dotycząca praw ojca i dziecka.

http://republika.pl/wilk25ad/ - 10 Wrz 2001

Oratorium Twój Dom****

Strona Stowarzyszenia Troski o Dzieci i Młodzież, a na niej informacje o historii, statucie, działalności stowarzyszenia, serwis internetowy...

http://www.oratorium.org.pl/ - 7 Lip 2000

Przedszkole niepubliczne Miś Nowa Iwiczna****

Na stronie informacje o przedszkolu w Nowej Iwicznej oddziale placówek "Miś". Nasze aktualne ceny, program nauczania, galeria pociech, przydatne informacje dla przedszkolaków i ich rodziców.

http://www.przedszkole-iwiczna.pl/ - 29 Sty 2008

Towarzystwo NASZ DOM****

Towarzystwo założone w 1921 roku przez Janusza Korczaka i Marynę Falską, działające na rzecz pomocy dzieciom. Informacja na temat prowadzonej przez organizację polityce prorodzinnej, szkoleniach oraz zorganizowanych akcjach - Program Dzieciak.

http://www.naszdom.home.pl/ - 14 Sie 2001

Towarzystwo NASZ DOM****

Strona Towarzystwa, które tworzy nowe rodzinne domy dziecka, pomaga domom dziecka, szkoli wszystkich, pomagających rodzinie i dzieciom. Znajdziecie także informacje o programie Dzieciak, a także dowiecie się jak można pomóc maluchom.

http://www.towarzystwonaszdom.pl/ - 28 Sie 2001