KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje > Unia Europejska (177)

Przyjazna Europa w INTERIA.PL*****

Serwis internetowy, podzielony na cztery części, mający z założenia zwrócić uwagę na problemy czterech grup społecznych zagrożonych wykluczeniem społecznym: kobiet, niepełnosprawnych, bezrobotnych i ludzi młodych. Forum, czaty, prawa i problemy poszczegółnych grup społecznych, porady i pomoc.

http://przyjaznaeuropa.interia.pl/ - 4 Paź 2004

Program Europejski PKO Banku Polskiego****

Kompleksowe rozwiązanie dla beneficjentów funduszy pomocowych Unii Europejskiej. Doradztwo i usługi finansowe zaprojektowane z myślą o podmiotach planujących realizację projektów współfinansowanych ze środków pomocowych Unii Europejskiej.

http://cf.interia.pl/pkobp/index_kredyty_konsumpcyjne_p_europejski.html - 30 Sie 2004

EuropolForum*****

Serwis poświęcony Unii Europejskiej i integracji Polski z jej strukturami. Europolforum to najświeższe informacje na tematy europejskie, przegląd prasy (streszczenia artykułów i komentarze), przewodnik po strukturach i historii Unii oraz ciekawe odnośniki.

http://www.europolforum.pl/ - 18 Lip 2002

Konstytucja UE - Serwis Informacyjny*****

Tematyką serwisu są: Unia Europejska, Konstytucja UE oraz europejska integracja. Na stronie znajdziesz informacje dotyczące Traktatu konstytucyjnego, akty prawne oraz opracowania dotyczące Unii Europejskiej.

http://www.konstytucjaue.com/ - 16 Cze 2005

Konsulting Unia Europejska i internet*****

E-konsulting.pl jest grupą międzynarodowych specjalistów czynnie zajmujących się problematyką Unii Europejskiej i internetu. Współpracuje z ekspertami zatrudnionymi w kluczowych dla gospodarki urzędach administracji publicznej, ekspertami parlamentarnymi oraz pracownikami sektora prywatnego.

http://e-konsulting.pl/ - 1 Mar 2002

Pomorskie Centrum Edukacji Europejskiej*****

Pomorskie Centrum Edukacji Europejskiej: szkolenia, doradztwo, pomoc techniczna w pozyskiwaniu środków pomocowych UE, fundusze unijne, PHARE, SAPARD, ISPA, konferencje.

http://www.pcee.org.pl/ - 11 Kwi 2003

Strona internetowa Centrum Informacji Europejskiej UKIE*****

Serwis informacyjny CIE obejmuje informacje ogólne, przewodnik przedsiębiorcy, przewodnik tematyczny i internetowy, publikacje, programy pomocowe, akty prawne i zbiór dokumentów.

http://www.cie.gov.pl/ - 15 Mar 2005

Studenckie Koło Naukowe Integracji Europejskiej*****

Wortal Studenckiego Koła Naukowego Integracji Europejskiej. Oprócz informacji na temat działalności Koła w serwisie znajduje się wiele artykułów na temat integracji europejskiej i integracji z Unią Europejską. Strona aktualizowana jest przynajmniej raz w tygodniu.

http://www.sknie.wship.edu.pl/ - 22 Sty 2003

Unia Europejska*****

Centrum Informacji O Unii Europejskiej. Codzienne aktualizacje, najnowsze wiadomości z życia UE, historia, wspólna waluta, za i przeciw, instytucje, sywetki członków i kandydatów oraz wiele innych. Najpierw informacja!!! Potem integracja!!!

http://www.ue.xo.pl/ - 3 Lut 2003

Access****

Na stronie znajdziecie informacje o inicjatywie Unii Europejskiej mającej na celu wspieranie społeczeństwa obywatelskiego w krajach kandydujących do UE (wspieranie działań organizacji pozarządowych w działaniach związanych z procesem wdrażania prawodawstwa unijnego).

http://www.access.atomnet.pl/ - 6 Cze 2001