KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje > związki i organizacje sportowe (81)

Odra Opole*****

Oficjalna strona Opolskiego Klubu Sportowego Odra Opole. Na stronie wszystkie najważniejsze informacje: aktualności, działy II liga, rezerwy, statystyki, obszerna fotogaleria i inne.

http://www.odraopole.mik.pl/ - 25 Sie 2001

Polska Piłka Nożna*****

Strona poświęcona polskiej piłce nożnej. Można tutaj znaleźć galerię polskich stadionów, statystyki ligowe i pucharowe polskich klubów, rankingi UEFA oraz FIFA, rankingi stadionów, statystyki frekwencyjne, formuły rozgrywek a także wiele innych ciekawostek.

http://republika.pl/mluczko/ - 5 Lut 2001

Polski Związek Alpinizmu*****

Tak powinna wyglądać strona każdej organizacji. Jest tu wszystko co chciałby znaleźć miłośnik turystyki górskiej, a więc informacje o kursach i szkoleniach, kalendarium imprez, najnowsze doniesienia, krótka i zwięzła historia organizacji. Mnóstwo odnośników do instytucji (polskich i zagranicznych), firm produkujących sprzęt i inne. Można przeczytać wybrane teksty z najnowszego numeru "Taternika

http://www.pza.org.pl/ - 21 Sty 2000

Polski Związek Brydża Sportowego - Polish Bridge Union*****

Oficjalny serwis PZBS. Na stronach umieszczono klasyfikację zawodników, kalendarz imprez, wyniki, wywiady, artykuły, listę polecanych książek, informacje o organizacji oraz podstawowe wiadomości dla początkujących graczy.

http://www.polbridge.pl/ - 4 Lut 2000

Polski Związek Piłki Nożnej*****

Portal PZPN-u ma stać się źródłem najświeższych, oficjalnych informacji dotyczących wydarzeń piłkarskich. Jego atutem jest dostęp do unikalnych zasobów archiwalnych Związku, jak również oficjalnych komunikatów, regulaminów i uchwał oraz informacji na temat zarejestrowanych w Polsce klubów piłkarskich, zawodników i sedziów. W serwisie będzie można także znaleźć aktualne informacje i ciekawostki z kraju i ze świata oraz statystyki i tabele, które będą stanowić podstawowy trzon oferty portalu www.pzpn.pl.

http://www.pzpn.pl/ - 5 Sty 2001

Serwis hokejowy*****

Wirtualny serwis w całości poświęcony polskiemu i światowemu hokejowi. Aktualności, liga polska, NHL, forum, chat, Czerkawski.

http://hokej.pl/ - 24 Sie 2000

Stronski Rally Team*****

Strona teamu rajdowego: historia, załoga, sponsorzy, galeria zdjęć oraz filmy w formacie mpg i linki.

http://www.stronski.w.pl/ - 25 Lut 2000

Śląskie WOPR*****

Kursy na ratowników pływackich, szkolenia z pierwszej pomocy oraz specjalistyczne szkolenia lodowe.

http://www.slaskiewopr.pl/ - 30 Lis 2006

8 Pułk Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego****

Serwis 8 Pułku Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego - ułani, konie, żurawiejki, piosenki ułańskie, kawaleria, sport, zwyczaje kawaleryjskie...

http://www.ulani.pl/ - 1 Kwi 2005

A Rowery Swoją Drogą****

Strona federacji ekologicznej "Zielone Mazowsze". Organizacja popularyzuje jazdę na rowerze w mieście i poza nim. Jest także wybór aktów prawnych, biuletyn, raporty, podsumowania, sondaże

http://free.ngo.pl/rowery/ - 21 Sty 2000