KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Instytucje i organizacje > związki miast i gmin (74)

Gmina Dubicze Cerkiewne*****

Historia i położenie gminy, ośrodki turystyczne i zabytki, wykaz sołectw i lokalnych firm, galeria i księga gości.

http://www.dubicze-cerkiewne.pl/ - 23 Paź 2001

Kąty Wrocławskie - wszystko o mieście i gminie Kąty Wrocławskie*****

Wszystko o mieście i gminie Kąty Wrocławskie - aktualności, sport, kultura, zabytki, przewodnik, mapa Kątów Wrocławskich. Portal o mieście i gminie Kąty Wrocławskie przygotowany i redagowany przez rodowitych mieszkańców Kątów Wrocławskich.

http://www.katywroclawskie.gmina.pl/ - 12 Lut 2004

Miastko on line*****

Serwis internetowy Ziemi Miasteckiej. Znajdziesz tu informacje o mieście i gminie Miastko. Zamieszczono tu m.in. historię miasta, informacje o oświacie, gospodarce, kulturze, organizowanych przetargach.

http://www.miastko.pl/ - 23 Paź 2001

Powiat Lubiński*****

Strona o tematyce samorządowej poświęcona Powiatowi Lubińskiemu. Znajdziesz tutaj wszystkie najważniejsze informacje, także te demograficzne oraz pełen wykaz lubińskich stowarzyszeń.

http://www.powiat-lubin.pl/ - 4 Lip 2001

Serwis WWW Urzędu Miejskiego w Gołdapi*****

Oficjalna strona internetowa Gminy Gołdap zawierająca informacje dotyczące Urzędu Gminy, turystyki, położenia, kultury, sztuki, gospodarki, historii.

http://www.goldap.pl/ - 1 Kwi 2004

Dobro Lokalne****

Witryna fundacji promującej samorząd terytorialny i działającej na rzecz społeczeństw lokalnych. Znajdziesz tutaj statut, opisy działań, albumy lokalne oraz dane kontaktowe.

http://www.dobrolokalne.org.pl/ - 15 Wrz 2001

Gmina Ogrodzieniec****

Gmina Ogrodzieniec - prezentacja gminy, walory turystyczne, zamek Ogrodzieniec, Góra Birów, szlaki turystyczne, szlak Warowni Ogrodzienieckich, zabytkowy kościół w Gieble, Biesiady Staropolskie.

http://www.ogrodzieniec.pl/ - 2 Kwi 2003

Kolno - Urząd Miasta, Gminy i Starostwo Powiatowe****

Witryna powiatu Kolneńskiego zawiera m.in. historię powiatu, spis firm i instytucji, atrakcje turystyczne i kulturalne, informacje o mieście Kolno i gminach wchodzących w skład powiatu oraz bogatą galerię zdjęć. Strona dostępna także w języku angielskim i niemieckim.

http://www.powiatkolno.home.pl/ - 23 Sie 2001

Miasto Czeladź****

Serwis informacyjny o Czeladzi. Na stronie informacje na temat polożenia, gospodarki i kultury. Również tu znajdziesz dane na temat Urzędu Miasta i wiele innych.

http://www.czeladz.um.pl/ - 18 Wrz 2001

Namysłów - Urząd Miasta****

Witryna zawiera informacje na temat kultury, oświaty, co nieco o zabytkach. Także tu dowiedzieć się można o osiągnięciach pierwszoligowego ośrodka sportowego( lekkoatletyka). Strona w wersji polskiej, angielskiej i niemieckiej

http://www.namyslow.um.gov.pl/ - 23 Sie 2001