KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Ludzie (2 090)

Wieża Babel - randka, anonse*****

Randka, anonse towarzyskie, ogłoszenia - portal randkowy. W portalu można dodawać swoją twórczość: prywatne i amatorskie filmy, zdjęcia. Można pisać blogi, wiersze, anonse, opowiadania. Także randki, anonse towarzyskie i ogłoszenia erotyczne dla dorosłych.

http://www.wiezababel.pl/ - 19 Gru 2005

Antykoncepcja bez ściemy*****

Strony tego ośrodka internetowego poświęcone są tematyce fizjologii rozmnażania, nowoczesnej antykoncepcji, chorób przenoszonych drogą płciową i sposobów chronienia się przed nimi. Adresowany jest do internautów w wieku od 12 do 99 lat. Stanowi on swego rodzaju bogato ilustrowany podręcznik "on line", który może z powodzeniem wyręczyć niektórych rodziców, co bardziej wstydliwych nauczycieli oraz inne czynniki (nie) odpowiedzialne za edukację seksualno-zdrowotną.

http://www.antykoncepcja.com.pl/ - 14 Lut 2000

Archidiecezja Łódzka*****

Strona Archidiecezji Łódzkiej - Wielki Jubileusz 2000, urzędy i instytucje, zakony i zgromadzenia, ruchy i stowarzyszenia...

http://www.archidiecezja.lodz.pl/ - 19 Lip 2000

Bank Twarzy*****

Baza danych aktorów, modelek, statystów i innych osób, które szukają zaangażowania do castingu, udziału w programach telewizyjnych. Bank jest zasobem, który pomoże reżyserom, agencjom reklamowym i twórcom medialnym znaleźć właściwą obsadę

http://www.banktwarzy.com/ - 23 Sty 2002

Czas Dzieci - Informacje, Konkursy, Kolorowanki*****

Portal informacyjno-rozrywkowy. Podajemy informacje jak i gdzie spędzić czas z dziećmi. Kina, teatry, oferta centrów kultury a także bogata baza firm, kącik dla rodziców i dzieci.

http://czasdzieci.pl/ - 28 Gru 2006

Genotyp*****

Na stronie najdują się "wskazówki dla ludzi chcących stworzyć własne zestawienie genealogiczne, spis adresowy oraz podstawowe informacje o instytucjach w których mogą znajdować się potrzebne zasoby, dane o Polsce (krótki zarys historyczny, podziały terytorialne), galeria fotografii, recenzje programów przydatnych do sporządzenia takich zestawień, bazy danych do przeszukiwania, tablica dyskusyjna do której możecie dopisywać zapytania o interesujących Was ludzi i miejscowości."

http://www.genotype.pl/ - 12 Kwi 2001

Jelenia Góra*****

Jelenia Góra wirtualny przewodnik, gdzie zjeść, imprezy, gdzie spać.

http://www.jeleniagora.biz/ - 6 Lip 2004

Juwenalia w portalu INTERIA.PL*****

Juwenalia w portalu INTERIA.PL. Serwis całkowicie poświęcony imprezom juwenaliowym. Wejdź i sprawdź, gdzie będziesz mógł/mogła bawić się po studencku.

http://juwenalia.interia.pl/ - 24 Wrz 2004

Miasto Pruszków*****

Strona o mieście Pruszków. Wszystkie informacje o tym mieście - urzędy, komunikacja, historia, rozwój, plan miasta, usługi, nieruchomości i inne.

http://www.pruszkow.com.pl/ - 5 Lip 2001

Miesięcznik "Góry i Alpinizm"*****

Strona www Miesięcznika Ludzi Gór "Góry i Alpinizm". Znajdziecie tutaj najświeższe informacje z gór najwyższych i tych niższych, sylwetki alpinistów, relacje z wypraw, opowiadania górskie, humor i wiele innych rzeczy.

http://www.gia.alpinizm.pl/ - 31 Sty 2001