KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Mniejszości > religijne w Polsce (44)

Buddyzm Diamentowej Drogi - ośrodek medytacyjny w Opolu*****

Prezentacja Buddyjskiego Ośrodka Medytacyjnego Diamentowej Drogi w Opolu, zrzeszonego w Związku Buddyjskim Karma Kagyu. Nauki buddyjskie, zdjęcia i wydarzenia z życia ośrodka.

http://www.buddyzm.opole.pl/ - 17 Maj 2001

Kościół Adwentystów Dnia Siódmego*****

Witryna Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego zawiera wyczerpujące informacje na temat zasad wiary, historii, struktury, statutu, praw...

http://www.advent.pl/ - 25 Lut 2000

Kościół Zielonoświątkowy w Słupsku*****

Witryna Kościoła Zielonoświątkowego w Słupsku. Na stronie znajduje się wyznanie wiary, słowo od pastora, działalność zboru, linki do innych stron.

http://www.kzslupsk.jezus.pl/ - 13 Lis 2001

Portal Luterański*****

Serwis Luterański obejmujący informacje o Kościele Ewangelicko-Augsburskim z bogatym katalogiem stron ewangelickich, Internetową Czytelnią Ewangelicką i bezpłatnymi programami biblijnymi.

http://www.luteranie.of.pl/ - 7 Wrz 2001

Sekty - Ośrodek Informacji o Nowych Ruchach Religijnych i Sektach*****

Dominikański Ośrodek Informacji o Nowych Ruchach Religijnych i Sektach jest organizacją pomagającą osobom poszkodowanym przez destrukcyjną działalność grup kultowych oraz sekt.

http://sekty.net/ - 13 Sie 2001

Strona Związku Buddyzmu Tybetańskiego Karma Kamtzang*****

Zawiera aktualne informacje o związku, mistrzach i nauczycielach, nauki Buddy, galerię zdjęć o tematyce buddyjskiej, polecane lektury i nowości wydawnicze, periodyk \"Mynsel\", kalendarz tybetański i wiele pożytecznych informacji...

http://www.kamtzang.com.pl/ - 6 Mar 2000

Cmentarz Żydowski****

Znajdziesz tutaj wiele informacji dotyczących Komitetu Odbudowy Synagogi, którego celem jest odbudowa budynków, zniszczonych przez hitlerowców 15 maja 1943 roku. Ponadto możesz obejrzeć ekspozycję przedmiotów pochodzących ze zburzonej Synagogi oraz "zwiedzić" Cmentarz Żydowski mieszczący się przy ulicy Okopowej w Warszawie.

http://www.jewishcem.waw.pl/ - 27 Wrz 2001

CyberS@ngha - Buddyzm: tradycja i współczesność****

Największy w Polsce serwis poświęcony buddyzmowi. Pośrod różnych działów znajduje się tu m.in. magazyn, w którym prezentowane są teksty pochodzące z różnych buddyjskich tradycji. Utrzymana różnorodność pokazuje bogactwo Nauk Buddy.

http://www.buddyzm.edu.pl/ - 24 Maj 2001

Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie****

Informacje na temat festiwalu, aktualności, przegląd prasy, galeria, archiwum. Dostępne są równiez liczne linki do stron o tematyce żydowskiej.

http://www.jewishfestival.pl/ - 10 Sie 2001

Fundacja Kultury Chrześcijańskiej****

Fundacja Kultury Chrześcijańskiej powołana przez Społeczny Instytut Wydawniczy Znak jest narzędziem międzynarodowej współpracy w dziedzinie rozwoju kultury chrześcijańskiej. Jej celem jest pogłębienie i propagowanie chrześcijańskiego humanizmu. Na stronie szerzej o zagadnieniu.

http://www.forum-znak.org.pl/ - 31 Sie 2001