KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Niepełnosprawni (552)

Clan*****

Witryna bardzo prężnie działającego zakładu elektroniki świadczącego usługi w zakresie internetu, oprogramowanie i sprzętu komputerowego, poligrafii. Na łamach oprócz bardzo szczegółowych informacji dotyczących oferty znajduję się także dział poświęcony osobom niepełnosprawnym.

http://www.clan.pl/ - 9 Mar 2000

Kompendium wiedzy o niepełnosprawności nie tylko od strony teoretycznej ale i praktycznej.*****

Nasz portal to kompendium wiedzy o niepełnosprawności nie tylko od strony teoretycznej ale i praktycznej. Nie boimy się poruszać tematów kontrowersyjnych. Niepełnosprawność nie jest dla nas tematem tabu.

http://www.damy-rade.org/ - 30 Lis 2010

Niepełnosprawni są wśród nas - zatrudnianie osób niepełnosprawnych*****

Niepełnosprawni są wśród nas - kampania informacyjna na temat osób niepełnosprawnych zamieszkujących powiat namysłowski, mająca na celu zmianę świadomości w społeczności lokalnej na temat sprawnych inaczej. Proirytetem jest rehabilitacja zawodowa niepełnosprawnych, dlatego projekt jest źródłem szeregu informacji na temat kwestii prawnych dotyczących zatrudnienia osoby niepełnosprawnej, dofinansowania do wynagrodzeń, ulgi w składkach ZUS, ulgi we wpłatach na PFRON.

http://www.niepelnosprawni-namyslow.pl/ - 25 Lip 2006

Serwis dla pracodawców osób niepełnosprawnych oraz pracowników działów księgowości i kadr.*****

Serwis prezentuje najważniejsze bieżące zagadnienia dotyczące zatrudniania i pracy osób niepełnosprawnych, prawa pracy oraz księgowości. Zarejestrowani użytkownicy mogą uzyskać odpowiedzi ekspertów na nurtujące ich pytania.

http://www.baza-wiedzy.pl/ - 1 Lut 2008

Serwis o zarządzaniu zakładowym funduszu rehabilitacji osób niepełnosprawnych.*****

Serwis przedstawia najważniejsze elementy ważnego dla zakładów pracy chronionej zakładowego funduszu rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Przedstawia również narzędzia informatyczne ułatwiające zarządzanie zfron oraz tworzenie indywidualnych programów rehabilitacji dla niepełnosprawnych pracowników.

http://www.zfron.pl/ - 1 Lut 2008

Witryna internetowa Polskiego Związku Głuchych Oddział Łódzki*****

Na stronie wszelkie przydatne informacje dla członków Polskiego Związku Głuchych.

http://pzg.lodz.pl/ - 13 Lut 2006

Aby nie zmarnować życia...****

Zobacz, czym jest miłość, przyjaźń, dobro, piękno, szczęście i sens życia, nawet pomimo niepełnosprawności.

http://www.przyjaciel.opole.opoka.org.pl/ - 29 Mar 2004

ACTUS - Stowarzyszenie Aktywizacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych****

Program wspierania aktywizacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych. Oferty pracy, akty prawne, adresy.

http://free.ngo.pl/actus/ - 3 Mar 2004

Antropos - opieka nad osobami starszymi****

Firma Atropos to krakowskie przedsiębiorstwo, które oferuje pomoc polegającą na gwarantowaniu osobom jej potrzebującym. Przede wszystkim wykwalifikowani opiekunowie zajmują się osobami starszymi, niepełnosprawnymi oraz ciężko chorymi. Podopieczni mają zagwarantowaną kompleksową pomoc – opiekunowie odwiedzają ich w domach prywatnych. Zapewniają im codzienną pomoc rozpoczynającą się od wykonania codziennych czynności. Dla klienta zorganizujemy codzienne zakupy, pranie, prasowanie czy ugotują pyszny obiad. Dodatkowo oczywiście posprzątają oraz kupią potrzebne, zapisane przez lekarza leki. Opiekunowie mogą reprezentować podopiecznych i załatwić w ich imieniu spraw urzędowych, napiszą potrzebne podania czy pisma urzędowe. Ważnym aspektem działania firmy jest stworzenie podopiecznym poczucia bezpieczeństwa. Opiekunowie służą wsparciem i towarzystwem. Usługi firmy to również kompleksowa rehabilitacja w dom podopiecznych. Zapraszamy na stronę internetową i do kontaktu osobistego.

http://www.antropos.pl/ - 12 Lut 2014

Atlas Lift: windy dla niepełnosprawnych****

Firma zajmuje się dystrybucją i montażem wind dla niepełnosprawnych, a także innych urządzeń do transportu bliskiego, takich jak platformy przyschodowe, pionowe i krzesełkowe.

http://www.atlas-lift.pl/ - 4 Mar 2014