KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Obyczaje (658)

Zakład pogrzebowy Pokora organizuje uroczystości pogrzebowe w mieście Knurów****

W naszej firmie dobrze wiemy, że pogrzeb to uroczystość szczególna dla wszystkich członków rodziny zmarłego. My również podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i dokładamy wszelkich starań, by ulżyć mu w trudach pierwszych dni po śmierci najbliższej osoby. W zakładzie pogrzebowym Pokora nie ma miejsca na pomyłki czy lekceważące podejście do pracy. Jesteśmy rzetelni, uczciwi, profesjonalni. Serdecznie zapraszamy na naszą stroną, gdzie znajdą Państwo szczegóły oferty i przydatny poradnik.

http://firmapokora.pl/ - 18 Maj 2014

Życzenia****

W naszym serwisie internetowym dostępne są życzenia dla każdego i na każdą okazję. Możesz wyszukać tutaj między innymi stosowne życzenia imieninowe lub urodzinowe, także w innych niż polski językach, możesz także znaleźć życzenia bożonarodzeniowe, wielkanocne, sylwestrowe, andrzejkowe, na Walentynki, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka, Dzień Chłopca czy też na ślub. Zapraszamy już teraz do poszukiwania interesujących życzeń razem z nami!

http://www.zyczenia.co/ - 31 Maj 2012

Życzenia Bożonarodzeniowe****

Opublikowane w portalu życzenia zostały szczegółowo sprawdzone tak aby przypadły do gustu każdemu. Strona wyświetla aktualny ranking życzeń Bożonarodzeniowych.

http://www.zyczeniabozonarodzeniowe.net/ - 16 Wrz 2014

Życzenia bożonarodzeniowe****

Najpiękniejsze świąteczne życzenia bożonarodzeniowe oraz kolędy wraz ze słowami. Polecamy również wierszyki świąteczne.

http://www.ezyczeniabozonarodzeniowe.pl/ - 11 Paź 2011

Życzenia imieninowe****

W serwisie zamieszczone są życzenia imieninowe dla każdego solenizanta oraz solenizantki na każdy imieninowy dzień kalendarzowy.

http://www.zyczeniaimieninowe.net/ - 26 Lis 2013

Życzenia Noworoczne****

Serwis prezentuje wystrzałowe życzenia noworoczne, starannie wyselekcjonowane i dobrane. Nadające się do złożenia osobiście jak i do wysłania za pomocą SMS.

http://www.zyczenianoworoczne.net/ - 29 Gru 2014

Życzenia oraz wierszyki na każdą okazję****

Strona zawierająca ponad 2000 życzeń oraz wierszyków na różnego rodzaju okazje typu urodziny czy imieniny oraz święta. Na stronie znaleźć można również opisy najważniejszych świąt oraz okazji obchodzonych w Polsce.

http://zyczeniomania.com/ - 31 Mar 2015

Życzenia Ślubne****

W portalu zamieszczone są gotowe sprawdzone wzory życzeń na wesele, jakie na pewno spodobają się młodej parze. Zamieszczone na stronie życzenia są bardzo zabawne i zrymowane wręcz idealne na nową w życiu dwojga zakochanych ludzi.

http://www.zyczeniaslubne.net/ - 15 Paź 2013

Życzenia Świąteczne****

Święta za pasem? A może zbliżają się imieniny babci? Z nami nie musisz martwić się o to, co napiszesz bliskim osobom! Na naszej stronie znajdziesz życzenia na wszelakie okoliczności. Święta, urodziny, imieniny, dzień matki, Nowy Rok, czy Wielkanoc dzięki naszej stronie mogą być jeszcze przyjemniejsze. Koniec z nudnymi, sztampowymi rymowankami wysyłanymi SMS-em. U nas znajdziesz zabawne rymowanki, które zrobią wrażenie na każdym odbiorcy. Odwiedź nas już dziś i weź coś dla siebie, a z pewnością sprawisz komuś radość!

http://www.zyczenia-swiateczne.com.pl/ - 11 Cze 2015

Życzenia Świąteczne****

W witrynie znajdują się wesołe życzenia na święta nadesłane od czytelników witryny. Życzenia świąteczne zostały podzielone na życzenia na Boże narodzenie, życzenia na Wielkanoc oraz na Nowy Rok.

http://www.zyczeniaswiateczne-24.pl/ - 6 Lis 2013