KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Prasa społeczno-polityczna (101)

Gazeta Samorządu i Administracji. Warszawa*****

Internetowe wydanie gazety poświęconej tematyce administracji i samorządów. Na stronie znajdują się artykuły w stałych działach tematycznych oraz możliwość przeglądania archiwum.

http://www.gazetasamorzadu.infor.pl/ - 28 Gru 2005

Najwyższy Czas*****

Internetowe wydanie tygodnika konserwatywno-liberalnego "Najwyższy Czas" kojarzącego się przede wszystkim z Januszem Korwinem - Mikke. Można przeczytać wybrane artykuły z numeru bieżącego i wydań archiwalnych, doniesienia w skrócie. Nie zabrakło kilku linków do stron konserwatywnych. Bardzo ładne opracowanie graficzne.

http://www.nczas.com/ - 14 Lut 2000

Nie*****

Internetowa wersja tygodnika "Nie" opracowana po polsku i angielsku. Można przeczytać aktualne wydanie, numery archiwalne, przeglądnąć rysunki Witolda Mysyrowicza (a także zamówić je na CD ROM-ie).

http://www.nie.com.pl/ - 14 Lut 2000

Wprost*****

Jeden z najbardziej opiniotwórczych tygodników w kraju w wersji internetowej. Witrynę opracowano po polsku i angielsku. Można także przejrzeć wydania archiwalne.

http://www.wprost.pl/ - 18 Wrz 2003

Adiafora.pl -Finanse osobiste, twój biznses – pytania i odpowiedzi, porady****

Na stronach serwisu znajdziesz sposoby na zarządzanie własnymi środkami, zostaną przedstawione m.in. zasady inwestowania, interesujące artykuły z zakresu finansów osobistych i działalności gospodarczej. Po zarejestrowaniu się, masz możliwość korzystania z forum, chatu, zadawania pytań , pisania komentarzy do artykułów. Wysyłać i odbierać wiadomości od użytkowników serwisu. A przede wszystkim masz okazje na dobrą zabawę i nowe znajomości!

http://adiafora.pl/ - 19 Kwi 2011

BEZROBOCIE ON-LINE.****

Serwis poświęcony pracy i bezrobociu. Artykuły, publikacje i opracowania na temat bezrobocia. Baza danych ofert pracy. Informacje o urzędach pracy. Profilaktyka bezrobocia - porady jak i gdzie szukać pracy (list motywacyjny, życiorys, rozmowa kwalifikacyjna). I wiele innych.

http://www.bezrobocie.net/ - 18 Gru 2003

Czas na Poznań - Wiadomości Poznań****

Wiadomości z Poznania - bez #fakenews i cenzury. Newsy, polityka, inwestycje, inicjatywy, ciekawostki. Polecamy dział Transport z informacjami o nowych inwestycjach, zmianach w tramwajach i autobusach oraz cykl historyczny Plan na Poznań.

http://czasnapoznan.pl/ - 22 Gru 2018

Czytelnia Chrześcijanina****

Na stronie można znaleźć ciekawe artykuły o tematyce chrześcijańskiej. Można zamówić wersję CD.

http://www.czytelnia.jezus.pl/ - 3 Sie 2001

Dyplomacja - serwis miesięcznika Stosunki Międzynarodowe****

Wortal poświęcony dyplomacji. Znajdziesz tu nazwiska ambasadorów, ciekawostki, anegdoty dyplomatyczne oraz teorię dyplomacji.

http://www.dyplomacja.pl/ - 12 Cze 2002

Ekopartner****

Strona miesięcznika prowadzonego przez fundację ekologiczną Green Park. Na stronie prezentacja poglądów, opinii i wiedzy: jak zarządzać środowiskiem. Popularyzuje wiedzę na temat synchronizacji polityki ochrony środowiska do wymogów Unii Europejskiej.

http://www.ekopartner.com.pl/ - 17 Sie 2001