KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Religie (2 438)

Archidiecezja Gnieźnieńska*****

Witryna Archidiecezji Gnieźnieńskiej, której patronuje św. Wojciech. Zawiera szczegółowe informacje o Biskupach, Kapłanach, Diakonach, Kurii, Seminarium, świątyniach, sanktuariach, dekanatach. Zawiera najświeższe informacje z życia diecezji.

http://www.archidiecezja.gniezno.opoka.org.pl/ - 11 Gru 2000

Ekumeniczny Serwis Informacyjny Kosciol.pl*****

Ekumeniczny Serwis Informacyjny - informacje, wiadomości, edukacja - wszystko co jest zwiazane z chrześcijaństwem, ekumenizmem i dialogie międzyreligijnym.

http://www.kosciol.pl/ - 2 Lip 2004

Parafia i Sanktuarium w Prostyni*****

Oficjalna strona parafii i sanktuarium Trójcy Przenajświętszej w Prostyni. Zawiera jej historię i aktualności z życia parafii oraz fotogalerie, informacje o prasie religijnej, liczne felietony i artykuły.

http://www.parafia-prostyn.drohiczyn.opoka.org.pl/ - 10 Lip 2001

Parafia Konarzyny*****

Strona prezentuję historię i obecną działalność duszpasterską w parafii św. Antoniego w Konarzynach (diecezja pelplińska).

http://www.parafiakonarzyny.pelplin.opoka.org.pl/ - 1 Lut 2001

Alternatywni****

Strona domowa krakowskiej wspólnoty (spirit filled) Młodzieży Alternatywnej. Praca z młodzieżą, koncerty, rekolekcje, pomoc ubogim, ewangelizacja i hardcore oraz wiele innych...

http://www.alternatywni.kdm.pl/ - 21 Cze 2004

Apdc.wspomozycielki.pl****

Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym jest zorganizowaną formą apostolstwa Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych. Zostało założone przez bł. Honorata Koźmińskiego i Matkę Wandę Olędzką w 1889 roku. Członkowie APDC stanowią duchową rodzinę Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych. Jego członkowie dzielą się na członków indywidualnie włączonych do APDC oraz tworzących parafialne grupy modlitewne.

http://apdc.wspomozycielki.pl/ - 16 Lis 2018

APOSTOŁ - chrześcijański serwis młodzieżowy****

APOSTOŁ - chrześcijański serwis młodzieżowy - to strona, gdzie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania, uzyskasz pomoc w trudnych sytuacjach życiowych... Apostoł to także: forum, rozważania, legendy chrześcijańskie, czytelnia, modlitwy, wiedza o Bogu... i wiele więcej.

http://www.apostol.gower.pl/ - 19 Wrz 2003

Artykuły o charakterze religijnym****

Wiara jest istotnym czynnikiem, który motywuje do działania, gdyż wierzymy, że nasze dobro uczynki będą pewnego dnia wynagrodzone. Przykłady świętych i osób wyniesionych na ołtarze umacniają nas w przekonaniu, że każdy człowiek jest stworzony do życia doskonalszego a jego doczesna wędrówka jest tylko zalążkiem życia wiecznego. Artykuły religijne pozwalają nam bliżej przyjrzeć się biografiom takich postaci jak św. Faustyna Kowalska czy błogosławiony Jan Paweł II, ale poruszają również problematykę nawiedzeń czy kontaktu z osobami, które odeszły już z tego świata. Nie są to sprawy odległe, lecz mają miejsce także w czasach teraźniejszych.

http://gongo.pl/ - 6 Lis 2012

Biuro pielgrzymkowo - turystyczne AGATHOS.****

Strony biura pielgrzymkowo - turystycznego Caritas archidiecezji wrocławskiej AGATHOS.

http://www.caritas.pl/agathos/ - 31 Maj 2000

Boskie Motywatory****

Serwis zawiera chrześcijańskie, religijne motywatory, inspirowane myślami świętych oraz zaczerpniętych z Pisma Świętego. Codziennie świeża dawka duchowych sentencji. Wiara motywuje.

http://www.boskiemotywatory.pl/ - 22 Kwi 2013

Informacje dodatkowe