KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Religie (2 422)

HERETYK - ateizm sceptycyzm racjoanalizm humanizm****

Strona zawiera poglądy ateistyczne, sceptyczne, racjonalistyczne i humanistyczne. Zawarta jest tutaj krytyka religii, magii, zabobonów i innego szarlataństwa. Oprócz tego dział filzofia, książki, download i sporo dobrego humoru.

http://weirdo.fm.interia.pl/index.htm - 10 Gru 2003

Historia Żychlina****

Historia miasta Żychlin, okres II wojny światowej, jego mieszkańcy, społeczność Żydowska, postacie historyczne, budowa synagogi, cholera w Żychlinie, ciekawostki z historii. Społeczność katolicka, przydrożne kapliczki, dwudziestolecie międzywojenne, nasi byli mieszkańcy, III RP , powstanie styczniowe,

http://historia-zychlina.myvnc.com/ - 14 Kwi 2013

Homilie na niedziele i święta****

Strona ks. Andrzeja Ziółkowskiego CM, homilie na niedziele i święta do dorosłych i dzieci

http://www.missiocm.org.pl/htm/homilie.htm - 16 Lis 2000

Jezus uzdrawia msze o uzdrowienie****

Na stronie w poszczególnych kategoriach dotyczących województw, zamieszczone są informacje o mszach z modlitwą o uzdrowienie. Dane są stale zbierane i aktualizowane.

http://www.jezusuzdrawia.pl/ - 3 Kwi 2014

Karawan - kremacja****

Usługi Pogrzebowe Karawan to zakład z wieloletnią tradycją. Od lat zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów z uwzględnieniem bezgotówkowych. Wiemy, jak bardzo bolesna jest strata bliskiej osoby, dlatego też staramy się wesprzeć klientów w tych trudnych chwilach oraz na życzenie, zapewniamy załatwianie w ich imieniu wszelkich formalności. Proponujemy transport zwłok na terenie kraju i zagranicy, ich przechowywanie w chłodni, kremację i przygotowanie do pogrzebu. Zajmujemy się wyrobem trumien, a także posiadamy okazały wybór urn. Dostarczamy tabliczki natrumienne, wieńce, drukujemy klepsydry, a także zamawiamy nekrologi. Organizujemy ceremonie z uwzględnieniem oprawy muzycznej oraz podziękowań dla rodzin po ich zakończeniu. Nasze siedziby odnajdą Państwo w Jadownikach i Nowym Wiśniczu. Więcej informacji na stronie internetowej.

http://www.karawan-pogrzeby.pl/ - 25 Sty 2014

Karmapa - Lama Czarnej Korony****

Na stronie znajdziesz informacje o Karmapie, nauczycielu buddyjskim i jego kolejnych reinkarnacjach. Strona zawiera również bogatą galerię zdjęć.

http://www.karmapa.pl/ - 29 Mar 2002

Konstruktywne wotum nieufności dla rządu papieża****

Na stronie znajdziecie informacje o ciemnej stronie kart historii Kościoła od początków do dziś, fakty z życia papieży, Radiomaryja Zone, newsy i ciekawostki i wiele innych.

http://klerokratia.of.pl/ - 9 Cze 2000

Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej****

Witryna zboru "Brama Nadziei" zawierająca zasady wiary, wykaz nabożeństw, informacje dotyczące pastora i linki do stron pokrewnych tematycznie.

http://www.kchwelublin.of.pl/ - 28 Lis 2001

Kościół Ewangelicko-Augsburski (Luterański) w Polsce****

Strona dla Luteran i nie tylko. Informacje o kościele Ewangelicko-Augsburskim (Luterańskim) i jego członkach. Życie kościoła, historia, święta kościelne, kazania, zasady Luteranizmu, spis diecezji i parafii w Polsce.

http://www.luteranie.pl/ - 14 Lip 2001

Księgarnia chrześcijańska Bogulandia.pl****

Bogulandia to księgarnia religijna posiadająca szeroką propozycję książek chrześcijańskich oraz poradników dla małżeństw. Księgarnia posiada książki autorki Francine Rivers. Zapraszamy.

http://www.bogulandia.pl/ - 11 Lis 2015