KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Religie (2 434)

Huna - Serce Hawajow***

Strona ta poswiecona jest hawajskiemu duchowi aloha i starozytnej wiedzy hawajskich szamanów

http://www.huna.cb.pl/ - 26 Kwi 2000

Instytut Świecki Christusa Króla***

Instytut Świecki Chrystusa Króla, założony przez Giuseppe Lazzatiego, jest w Kościele wspólnotą ludzi świeckich, wezwanych przez Ducha Świętego do poświęcenia się Bogu we właściwym sobie stanie świeckim i życia z pomocą ślubów cnotami ewangelicznymi ubóstwa, czystości i posłuszeństwa.

http://www.christ-the-kingsecinst.org/polska.htm - 17 Lip 2003

Instytut Świecki Chrystusa Króla***

Na stronie znajdziecie sporo informacji na temat powołania, wspólnoty, działalności instytutu oraz jego historii.

http://www.cristore.of.pl/ - 26 Sty 2001

Jezuici - Duszpasterstwo powołań***

Wiele informacji o jezuitach, propozycje rekolekcji, plakaty, informacje kto dziś zostaje jezuitą, prace.

http://www.jezuici.pl/pow/ - 5 Cze 2002

Judaizm i chrześcijaństwo***

Strona Wojtka, Gorzowianina; jego zainteresowania to głównie zamiłowanie do Biblii i wszystkiego co jest związane ze źródłami Biblii, tj. manuskrypty, apokryfy i cały proces tworzenia wszelkich przekładów na różne języki.

http://republika.pl/vojkra/ - 28 Lis 2001

KAMILIANIE zakon***

Osoby chore i cierpiące często są pozostawiane same ze swoimi problemami. Właśnie z myślą o takich ludziach powstała Polska Prowincja Zakonu Posługujących Chorym, która od 1946 roku pracuje na rzecz osób w największym stopniu potrzebujących. W naszych szeregach są ludzie, którym leży na sercu los bliźnich i jacy pragną udzielać wsparcia oraz pomocy innym. Dbamy o chorych przede wszystkim w naszych licznych placówkach, ale szczególnie osoby umierające mogą liczyć na opiekę w domu prywatnym. Dużą pomocą i fundamentem dla każdego zakonnika kamiliańskiego jest charyzmat miłosiernej miłości ku chorym - pozwala on pełnić posługę odpowiedzialnie oraz z wielkim zaangażowaniem. Zasięg działalności polskich Kamilianów jest coraz większy: pracujemy między innymi w Austrii, we Włoszech, a nawet na Madagaskarze. Więcej informacji na stronie.

http://kamilianie.eu/ - 9 Sty 2013

Kancelaria Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej***

Kościół jest zielonoświątkową (charyzmatyczną) wspólnotą chrześcijan, w pełni autonomicznych zborów. Jego korzenie sięgają 1910 r. Serwis zawiera historię kościoła, informacje o kancelarii i Kolegium Pastorów, listę zborów, zasady wiary, statut, informacje prawne, aktualności dotyczące kościoła.

http://www.kchwe.alpha.pl/ - 28 Lis 2001

Karol de Foucauld***

Karol de Foucauld - życiorys, myśli, galeria.

http://foucauld.w.interia.pl/ - 14 Sie 2002

Katecheza Wirtualna***

Strona o tematyce religijnej I LO w Suwałkach. Zawiera materiały o tematyce katechetycznej, prorodzinnej, biblijnej, prace religijne uczniów, aktualności.

http://katecheza-wirtualna.w.interia.pl/ - 23 Lis 2000

Katolicka wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Zbawiciel" w Poznaniu***

Znajdziesz tu między innymi: informacje o wspólncie, swiadectwa, kalendarium, modlitwe, galerię, hyde prak, humor i dane kontaktowe.

http://www.zbawiciel.poznan.pl/ - 22 Wrz 2003