KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Religie > inne wyznania (92)

Alchemia Logos*****

Strona ezoteryczna na poważnie i z humorem, z nuta filozofii, magii, religią, bajkami, psychologią, kilkoma recenzjami do książek, filmów, kart do wróżb i medytacji, z astrologia, horoskopami, znakami runicznymi i wieloma innymi ciekawostkami.

http://alchemia-logos.com/ - 27 Paź 2010

Epitafium*****

Stwórz wirtualne epitafium dla bliskiej osoby, która odeszła do wieczności. Zapal wirtualny znicz na jej cześć. Wyraź swoje odczucia na forum dyskusyjnym, podziel się refleksjami. Tutaj znajdziesz pomoc i możesz pomóc innym. Skorzystaj z obszernej bazy artykułów traktujących o śmierci i ostatnim pożegnaniu.

http://www.miejsce-pamieci.pl/ - 26 Paź 2010

Kościół Adwentystów Dnia Siódmego*****

Witryna Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego zawiera wyczerpujące informacje na temat zasad wiary, historii, struktury, statutu, praw...

http://www.advent.pl/ - 25 Lut 2000

Satan.pl - [satanizm]*****

Główną tematyką witryny jest satanizm; ten kontrowersyjny temat przedstawiony tu w wielu aspektach i z kilku punktów widzenia. Jest to próba weryfikacji różnych w tej kwestii poglądów. Strona zawiera opracowania, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (faq), filozofię satanizmu, eseje, symbole...

http://www.satan.pl/ - 24 Paź 2001

Świadkowie Jehowy*****

Oficjalna strona Towarzystwa Strażnica, korporacji prawnej reprezentującej Świadków jehowy. W 20 językach (nieraz bardzo egzotycznych - zobacz sam!), również po polsku.

http://watchtower.org/ - 2 Sty 2001

Aiglon****

Strona zawiera informacje o Josephie Campbellu- antropologu, religioznawcy i znawcy problematyki mitologicznej oraz Michaelu Flatleyu, mistrzu irlandzkiego stepu.

http://ac.pl/priv/aiglon/ - 12 Wrz 2001

Angel Azazel****

Serwis-forum - autor podejmuje próbę rzeczowej dyskusji o magii i okultyzmie; dodatkowo co nieco o aniołach.

http://republika.pl/angelazazel/ - 14 Wrz 2001

Astrologia i Samopoznanie****

Strona zawiera informacje o wszechświecie, astrologii, człowieku, snach i reinkarnacji, a także wiersze. Kim jestem i jaki jest cel mego zycia. Huna. Kosmologia

http://astrologia1.w.interia.pl/ - 12 Cze 2002

Bądź gotowy - Śmierć przyjdzie niespodziewanie****

Strona dla wszystkich, którzy tak jak autor często zastanawiają się nad zjawiskiem śmierci, celowością życia i istnienia wszechswiata. Śmierć jest nieodłączną częścią ludzkiej egzystencji, zbliżamy się do niej już od chwili przyjścia na świat.Strona ta ma skłonić do refleksji na jej temat a także pozwoli na lepsze, pełniejsze przygotowanie na to, co z całą pewnością czeka nas wszystkich.

http://pa34.lomianki.sdi.tpnet.pl/ - 18 Gru 2001

Biblia - superkonkordancja****

Wyszukiwarka, dzięki której można znaleźć odpowiednie wiadomości wg siedmiu polskich przekładów Biblii. Można zestawiać interlinearnie ze sobą całe partie wersetów, szukać równolegle we wszystkich przekładach naraz.

http://biblia.apologetyka.com/ - 28 Wrz 2001