KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Religie > katolicyzm (1 209)

Wielkanoc w INTERIA.PL*****

Serwis poświęcony wielkanocnym zwyczajom. Znajdziesz w nim wiele ciekawostek na temat tradycji związanych ze świętami wielkanocnymi w różnych częściach Polski i na świecie. Przepisy kulinarne, przysłowia.

http://wielkanoc.interia.pl/ - 8 Lut 2005

Archidiecezja Gnieźnieńska*****

Witryna Archidiecezji Gnieźnieńskiej, której patronuje św. Wojciech. Zawiera szczegółowe informacje o Biskupach, Kapłanach, Diakonach, Kurii, Seminarium, świątyniach, sanktuariach, dekanatach. Zawiera najświeższe informacje z życia diecezji.

http://www.archidiecezja.gniezno.opoka.org.pl/ - 11 Gru 2000

Archidiecezja Łódzka*****

Strona Archidiecezji Łódzkiej - Wielki Jubileusz 2000, urzędy i instytucje, zakony i zgromadzenia, ruchy i stowarzyszenia...

http://www.archidiecezja.lodz.pl/ - 19 Lip 2000

Archidiecezja Przemyska Obrządku Łacińskiego*****

Strona zawiera najważniejsze informacje o archidiecezji: historia, kuria, biskupi, dekanaty, parafie, sanktuaria, domy rekolekcyjne, zgromadzenia zakonne, kalendarz liturgiczny, aktualności.

http://www.przemysl.opoka.org.pl/ - 10 Lip 2001

Bazylika Katedralna w Sandomierzu*****

Strona Parafii Katedralnej w Sandomierzu. Znajdziesz tu jej historię, wirtualny przewodnik, informacje o bieżących wydarzeniach oraz ogłoszenia parafialne i kalendarium.

http://www.katedra.sandomierz.opoka.org.pl/ - 12 Paź 2001

Benedyktyni*****

Strona zawiera obszerne informacje na temat Zakonów Benedyktyńskich w Polsce. Informacje o założycielach, historia, mnisi, reguły klasztorne. Prezentacja założeń. Benedyktyni w świecie. Zakony w Polsce.

http://www.benedyktyni.pl/ - 21 Lis 2001

CREDO - katalog stron chrześcijańskich*****

Witrtna zawiera najlepsze chrześcijańskie linki pogrupowane w wielu kategoriach tematycznych, bezpłatny biuletyn informacyjny, konkurs na najlepszą chrześcijańską witrynę i inne.

http://www.credo.iq.pl/ - 11 Kwi 2000

Diecezja Pelplińska - serwis informacyjny*****

Diecezja Pelplińska - aktualności z życia diecezji, bieżące informacje, firmy, instytucje działające na terenie Diecezji Pelplińskiej.

http://www.pelplin.diecezja.org/ - 4 Cze 2004

Diecezja Rzeszowska/strona informacyjna*****

Informator Diecezji Rzeszowskiej - zawiera podstawowe dane o diecezji, o jej instytucjach, dekanatach i parafiach, prowadzonej działalności duszpasterskiej oraz szereg innych ciekawych informacji.

http://www.rzeszow.opoka.org.pl/ - 10 Sie 2001

Diecezja Tarnowska*****

Serwis informacyjny tarnowskiej Diecezji, znajdziesz w nim wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wydarzeń religijnych i kulturalnych województwa Małopolskiego.

http://www.diecezja.tarnow.pl/ - 18 Lut 2005

Informacje dodatkowe