KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Religie > muzyka religijna (50)

Kalwaryjskie Dróżki*****

Co roku w czasie Wielkiego Tygodnia do Kalwarii Zebrzydowskiej ściągają tłumy pielgrzymów. Biorą udział w mających wielowiekową tradycję misteriach Męki Pańskiej. O ich dziejach jak też i historii całego zebrzydowskiego sanktuarium opowiadają na swojej internetowej stronie bernardyni. Same misteria można pooglądać na zdjęciach; są też kalwaryjskie pieśni (nagrane w MP3) oraz szczegółowy przewodnik po dróżkach (z interaktywną mapą).

http://www.kalwaria.ofm.pl/ - 18 Kwi 2001

. Mały Chór Wielkich Serc****

Mały Chór Wielkich Serc działający przy parafii franciszkańskiej p.w.. Matki Bożej Anielskiej w Łodzi. Na stronie muzyka, galeria, linki i informacja o chórze.

http://www.serca.ofmconv.opoka.org.pl/ - 3 Wrz 2001

ARKA NOEGO - oficjalne strony zespołu****

Nowości, koncerty, sklepik, album zdjęć, a przede wszystkim sporo informacji na temat najpopularniejszego w Polsce zespołu dziecięcego grającego muzykę chrześcijańską.

http://www.arkanoego.pl/ - 9 Sty 2001

Festiwal Piosenki Religijnej na Świętej Górze****

Strona poświęcona corocznemu festiwalowi piosenki religijnej. Na stronie informacje o sponsorach, konkursie, warsztatach artystycznych oraz transmisjach.

http://www.ignis.org.pl/ - 28 Sie 2001

Gloria****

Strona prezentująca muzykę kościelną, organową. Znajdziesz tu nuty, opracowania, pieśni, muzykę w formacie mp3 oraz przydatne linki.

http://republika.pl/chwalmy/ - 7 Gru 2001

Góra Tabor - Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży Chrystusa****

Strona poświęcona corocznemu lipcowemu Ogólnopolskiemu Spotkaniu Młodzierzy Chrystusa nad Bałtykiem.

http://www.goratabor.org/ - 26 Kwi 2004

Jezus uzdrawia msze o uzdrowienie****

Na stronie w poszczególnych kategoriach dotyczących województw, zamieszczone są informacje o mszach z modlitwą o uzdrowienie. Dane są stale zbierane i aktualizowane.

http://www.jezusuzdrawia.pl/ - 3 Kwi 2014

Koledypolskie.pl****

Bogata baza polskich kolęd i pastorałek. Na portalu znajdziesz teksty najpopularniejszych polskich kolęd, ich historię, wideo umożliwiające karaoke oraz piękne aranżacje polskich wykonawców. Umieściliśmy również sekcję z wersjami kolęd atrakcyjnymi dla dzieci, dzięki czemu najmłodsi również mogą cieszyć się ze świątecznego kolędowania. Na blogu znajdziesz szereg porad i ciekawostek świątecznych, które pomogą Ci jak najlepiej wykorzystać ten piękny wigilijny czas.

http://www.koledypolskie.pl/ - 7 Gru 2018

Pomoc Duchowa****

Strona o radości, miłości i osiąganiu spokoju. Na stronie zamieszczone zostały modlitwy, wiersze, informacje o świętych, teksty piosenek.

http://adonai.pl/ - 10 Maj 2002

Radio Chrześcijanin****

Radio dla chrześcijan. Nadajemy dużo muzyki (worship, gospel, praise, rock, jazz). Są też reportaże, wywiady, konkursy, audycje, wykłady... Chrześcijańska stacja nadająca poprzez internet na cały świat.

http://radiochrzescijanin.pl/ - 18 Lis 2011