KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Religie > poezja religijna (13)

Benedyktyni*****

Strona zawiera obszerne informacje na temat Zakonów Benedyktyńskich w Polsce. Informacje o założycielach, historia, mnisi, reguły klasztorne. Prezentacja założeń. Benedyktyni w świecie. Zakony w Polsce.

http://www.benedyktyni.pl/ - 21 Lis 2001

Biblioteka wirtualna Opoki****

Witryna biblioteki zawierającej ponad 5000 tekstów religiznawczych i filozoficznych dostępnych online. Zasoby możesz przeglądać wg autorów, tematów lub dziedzin.

http://www.opoka.org.pl/biblioteka/ - 21 Mar 2001

Katolickie Radio Quo Vadis****

Oficjalna strona Katolickiego Radia Quo Vadis z Pasłęka. Poza informacjami o radio znajdziesz tu wiadomości o Pasłęku oraz poezje ks. Wiesława Rodzewicza.

http://www.radioquovadis.pl/ - 28 Lut 2001

Literatura Chrześcijańska****

Na łamach strony znajdziesz tłumaczenia kazań i książek, informacje o ważnych wydarzeniach w historii Kościoła, recenzje, a także wiadomosci o Biblii, reprinatach oraz tłumaczeniach.

http://www.literatura.hg.pl/ - 4 Paź 2001

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. N.M.P. Częstochowskiej w Toruniu****

Na stronie zamieszczono informacje o histoii powstania Parafii, Zakonie Paulinów, duszpasterskich komórkach parafialnych, godziny Mszy Świętych oraz ogłoszenia duszpasterskie i fotogalerię.

http://paulini.w.interia.pl/ - 26 Lut 2001

Wydawnictwo Apostolicum Drukarnia. Warszawa****

Wirtualny serwis Wydawnictwa i Drukarnii "Apostolicum" Księży Pallotynów, możliwość zakupu interesującej pozycji za pomocą internetu.

http://www.apostolicum.pl/ - 28 Gru 2005

ABC Wydawnictwo Pallottinum. Poznań***

Strona zawiera katalog poszczególnych publikacji wydawnictwa. Dostępna jest również opcja składania zamówień w księgarni internetowej.

http://abc.pallottinum.pl/ - 30 Gru 2005

Chrystocentracja***

Na stronie znajdziesz wiersze o tematyce religijnej własnego autorstwa, galerię oraz opis miłości. Ponadto linki do innych stron i księga gości.

http://www.chrystocentracja.republika.pl/ - 3 Cze 2003

Instytut wydawniczy PAX***

Witryna wydawnictwa katolickiego, posiadającego w swojej ofercie książki o tematyce religijnej. Na stronie znajdziesz katalog z ofertą, cennik oraz pomoc w dokonywaniu zakupów.

http://www.iwpax.com.pl/ - 27 Cze 2001

Moje spotkania w modlitwie ***

Kacperska Barbara - dziennikarka - pielgrzymując odczuła potrzebę pisania wierszy i przeżyć o tematyce religijnej. Przekazy i przemyślenia powstają podczas Mszy Świętej i adoracji.

http://barbara-kacperska.webpark.pl/ - 11 Paź 2005