KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Religie > prasa religijna (76)

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej*****

Oficjalna witryna KSM Archidiecezji Przemyskiej; Informacje ogólne; Struktura, Tożsamość; Pliki do pobrania; Zloty i rekolekcje.

http://nadzieja-wybrzeze.opoka.net.pl/ - 12 Sie 2004

Ojciec Pio*****

Serwis poświęcony Ojcu Pio. Na stronach można znaleźć informacje o Ojcu Pio, Kapucynach, historii zakonu, misjach. Znajdują się tutaj także kazania, prezentowana jest literatura katolicka, dwumiesięcznik Głos Ojca Pio, ważniejsze audycje radia Padre Pio.

http://www.kapucyni.ofm.pl/ - 10 Sie 2001

Agencja Wydawniczo-Handlowa CEF Press. Pszczyna****

Strona wydawnictwa chrześcijańskiego. Znajdizesz tu bogatą ofertę wydawnictwa wraz z cenami.

http://www.cefpress.gf.pl/ - 28 Gru 2005

Akademicka wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Oblubienica"****

Oficjalna strona wspólnoty modlitewnej Odnowy w Duchu Świętym "Oblubienica" przy Duszpasterstwie Akademickim św. Anny w Warszawie. Na stronie informacje o wspólnocie, o Odnowie w Duchu Świętym oraz kilka ciekawych artykułów w czytelni.

http://oblubienica.odnowa.opoka.org.pl/ - 26 Wrz 2001

Bazylika Mariacka****

Strona Koscioła Mariackiego w Krakowie. Znajdziesz tu liczne informacje na temat historii świątyni, życiu Parafii, gazetce parafialnej, a także Informacje o Mszach.

http://www.bazylika-mariacka.krakow.pl/ - 23 Lip 2001

Chrześcijański Przywódca****

Przystań dla chrześcijańskich przywódców. Usługujący usługują usługującym. Jeśli jesteś pastorem, księdzem, kaznodzieją itp - warto odwiedzić ten serwis.

http://www.pastor.pl/ - 28 Wrz 2001

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Twórców Sztuki Sakralnej Ecclesia****

Misją stowarzyszenia jest świadczenie o Bogu poprzez sztukę. Prowadzi działalność wydawniczą i kolportażową, kursy i szkolenia, ośrodek dydaktyczno-naukowy, pracownię malarską, kursy malowania ikon, grupę teatralno-misteryjną Theatrum Mundi. Na stronie statut i prezentacja Biuletynu stowarzyszenia.

http://www.jezuici.krakow.pl/chstss/ - 23 Sty 2002

Droga Prawda Życie - dwumiesięcznik chrześcijański****

Dwumiesięcznik Chrześcijański Droga, Prawda, Życie - najstarszy polski magazyn chrześcijański ukazujący się w internecie. Na stronie biblioteka artykułów i książek propagujących Słowo Boże.

http://dpz.jezus.pl/ - 10 Wrz 2001

Franciszkańskie Wydawnictwo Św. Antoniego. Wrocław****

Wydawnictwo oferuje duży wybór książek religijnych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki franciszkańskiej. Na stronie szczegóły oferty, informacje o wydawnictwie.

http://www.antoni.pl/ - 28 Gru 2005

Gaudium Wydawnictwo. Lublin****

Strona prezentuje ofertę Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej. Znajdziesz tu wiadomości na temat zakresu wykonywanych usług i oferowanych książek.

http://www.gaudium.pl/ - 28 Gru 2005

Informacje dodatkowe