KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Religie > protestantyzm (65)

Kościół Zielonoświątkowy w Słupsku*****

Witryna Kościoła Zielonoświątkowego w Słupsku. Na stronie znajduje się wyznanie wiary, słowo od pastora, działalność zboru, linki do innych stron.

http://www.kzslupsk.jezus.pl/ - 13 Lis 2001

Chrześcijański Portal Interntetowy "Maranataha"****

Serwis prowadzony przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego, zawierający Przypowieści Salomona, biblijne życiorysy, propozycje artykułów i literatury religijnej, elektroniczne wydania biblii itp.

http://www.maranatha.pl/ - 6 Lut 2002

Diecezja Katowicka Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego****

Strona prezentuje informacje o diecezji oraz radzie diecezjalnej. Znajdziesz tu adresy kościołów diecezji, historię poszczególnych parafii oraz informacje o ich bieżącej działalności.

http://www.luteranie.pl/diec.katowicka/ - 5 Lis 2001

DROGA****

DROGA to Kościół w Warszawie, który należy do wielkiej rodziny kościołów protestanckich stawiających na pierwszym miejscu Boże Słowo, czyli Biblię. DROGA jest zborem Kościoła Bożego w Chrystusie, denominacji skupiającej w Polsce ponad 50 zborów z charyzmatycznego nurtu chrześcijaństwa.

http://www.droga.waw.pl/ - 14 Lip 2008

Kościół Adwentystów Dnia Siódmego - Diecezja Wschodnia****

Serwis Informacyjny Diecezji Wschodniej Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego - tu znajdziesz aktualne wydarzenia religijne z DW KADS, materiały szkoleniowe dla liderów małych grup, studium biblijne, materiały do religii dla dzieci i wiele innych.

http://www.adwentysci.org.pl/ - 8 Paź 2004

Kościół Chrześcijan Baptystów****

Serwis internetowy Kościoła Chrześcijan Baptystów z Głogowa. Znajdziesz tutaj aktualne wydarzenia, historię zboru, galerię fotografii, rozważania oraz inne ciekawe informacje.

http://www.kchb.org.pl/ - 24 Wrz 2002

Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Świdniku****

Strona Kościóła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej Wspólnota Koinonia w Świdniku k. Lublina zawiera wszelkie informacje o wspólnocie, galerię, dane kontaktowe...

http://kchweswidnik.w.interia.pl/ - 21 Kwi 2004

Kościół Ewangelicko-Augsburski (Luterański) w Polsce****

Strona dla Luteran i nie tylko. Informacje o kościele Ewangelicko-Augsburskim (Luterańskim) i jego członkach. Życie kościoła, historia, święta kościelne, kazania, zasady Luteranizmu, spis diecezji i parafii w Polsce.

http://www.luteranie.pl/ - 14 Lip 2001

Kościół Zielonoświątkowy - Zbór Stołeczny****

Strona Stołecznego Zboru Zielonoświątkowego mieszczącego się w Warszawie. W serwisie m.in.: aktualności, nauczanie, kronika oraz humor zborowy.

http://www.sienna.kz.pl/ - 28 Mar 2003

Książka - Czekając na Jezusa****

Wspaniała publikacja poruszająca wiele kontrowersyjnych tematów dotyczących sprzeczności zasad Kościoła Powszechnego z zasadami prezentowanymi przez Pismo Święte.

http://www.szukamboga.pl/ - 20 Gru 2006