KATALOG POLSKI > SPOŁECZEŃSTWO > Strony prywatne (17 422)

Anna Janeczko Home Page*****

Strona poświęcona naukowemu dorobkowi dr Anny Janeczko, adiunktowi w Instytucie Fizjologii Roślin PAN, a także jej hobby, związanemu między innytmi z serialem telewizyjnym Star Trek i sportem.

http://www.belanna.strefa.pl/ - 23 Mar 2004

Dla tych, którzy kochają misie...*****

Pogodna, cichutka i kolorowa strona dla wielbicieli pluszowych misiów, opracowana przez Michała Cieślę, ucznia klasy drugiej SP w Woźnicach.

http://republika.pl/puchaty_misiek/ - 14 Maj 2001

Hodowla psów rasowych mastif i fila*****

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z psami, czy też jedynie pragniesz pogłębić o nich swoją wiedzę, na tych stronach znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba. Znajdziesz tu opisy posiadanych przez nas ras: Fila Brasileiro, Mastif Pirenejski, Mastif Hiszpański, Mastif Tybetański. Znajdziesz dużo porad: podatkowych i prawnych związanych z psami i hodowlą. Tutaj, na tej stronie znajduje się napisana przeze mnie umowa kupna szczeniaka oraz umowa krycia. Stąd dowiesz się jaką metodą najlepiej określić dzień owulacji u suki oraz jak wywieźć psa za granicę, ale również jak przywieźć psa do Polski. Jeżeli poszukujesz psa dla siebie poczytaj opis rasy: * Mastifa Tybetańskiego - psa dla alergików, * Mastifa Pirenejskiego - stróżująco-obronnego wielkoluda, * Mastifa Hiszpańskiego - psa jednego właściciela, * Fila Brasileiro - zakochanego w Tobie obrońcy.

http://www.mastifland.pl/ - 25 Lis 2010

Rychliccy - strona rodziny Rychlickich*****

Strona poświęcona historii i genealogii rodziny Rychlickich. Przedstawia informacje o pochodzeniu i rozmieszczeniu nazwiska oraz historie osób je noszących. Prezentuje miejsca, do których dotarli i w których żyli. Pozwala odszukać i poznać bliskich.

http://www.rychlicki.org/ - 8 Sty 2007

Samoobrona ducha*****

"Niniejsza strona internetowa przedstawia historię zdarzeń, w trakcie których niezależnie myśląca jednostka potrafiła - dzięki swojemu wyjątkowemu uporowi i determinacji - osiągnąć zamierzone przez siebie cele wbrew niezliczonym przeszkodom, jakie celowo piętrzone były na jej drodze."

http://www.kardaszewski.prx.pl/ - 19 Gru 2002

Strona Bronisława Wołyniec z Gdyni*****

Stona opisuje zaintesowania Bronka. Fotografia, psychologia, muzyka, astronomia, fizyka, humor, cytaty, światopogląd, a przede wszystkim sporo ciekawostek i linków związanych z zainteresowaniami.

http://wolyniec.republika.pl/ - 6 Sie 2001

The Station Of Art*****

Prywatna strona projektanta stron www i grafiki. Znajdziemy tu galerię prac.

http://www.station75.com/ - 6 Wrz 2001

Zagubieni.pl - serwis o serialu Lost: Zagubieni*****

Portal w całości poświęcony serialowi Lost: Zagubieni. W portalu m.in. opisy odcinków i postaci, biografie aktorów, darmowe tapety, informacje o Dharmie i wiele więcej...

http://www.zagubieni.pl/ - 16 Cze 2006

4plus4****

Strona w modernizacji.

http://www.4plus4.pl/ - 12 Mar 2010

Aazrane - Strona Śmierci****

Dla Elerriny

http://aazrane.byethost24.com/ - 27 Gru 2015